Powrót na poprzednią stronę

Rozpalona miłość

Rozpalona miłość

Jak rozwijać małżeńską intymność w oparciu o Pieśń na Pieśniami Salomona

Joseph Dillow, Linda Dillow, Peter Pintus, Lorraine Pintus

KOINONIA Ustroń 2005

ISBN: 83-60124-20-5
format: 158x240, stron: 328, oprawa: miękka

INDEKS: KOI0022B12721

Cena: 29,00 zł – brak w sprzedaży (informacja: kmt@kmt.pl)

Dlaczego decydujemy się na iskierkę ciepła, gdy w zasięgu ręki mamy ogromny płomień? "Rozpalona miłość" pokazuje małżonkom, jak mogą skorzystać z Bożego, pięknego i pełnego przyjemności planu, dla ich relacji intymnej, opisanego w Pieśni nad pieśniami.
To ważna książka.
Dennis, Barbara Rainey, założyciele "Family life"

"Rozpalona miłość" to książka niezwykła. W oparciu o Pieśń nad pieśniami odkrywa wspaniały plan Stwórcy dla każdego małżeństwa. Pokazuje, jak wielkie znaczenie posiada intymność seksualna w budowaniu szczęśliwej i trwałej relacji małżeńskiej, w pokonywaniu przeciwności i zła atakujących małżeństwa. Jestem przekonana, że każda para małżeńska, która wspólnie przestudiuje tę pozycję, pozna nowy wymiar Bożej miłości i wzajemnej bliskośi.
Alina Wieja, autorka "Kobieta w ramionach Stwórcy"

Książka ta stała się dla mnie prawdziwym błogosławieństwem. Choć przeznaczona dla małżeństw, stanowi dobrą lekturę dla samotnych osób po "przejściach". Pan Bóg w niesłychanie delikatny sposób dotykał wszystkich zranionych miejsc mojej duszy i mojego serca, kładąc na nich opatrunki swej ciepłej, cudownej miłości przemieniającej. Jestem przez to innym człowiekiem: zdrowszym, silniejszym i mogę iść dalej..
Czytelniczka

 

Kategorie

Książki / Życie chrześcijańskie / Małżeństwo

 

Inne pozycje autorów dostępne w księgarni