Powrót na poprzednią stronę

Wojna światów (4xDVD) - Aborcja, diabeł, nawrócenie, homoseksualizm

Wojna światów (4xDVD) - Aborcja, diabeł, nawrócenie, homoseksualizm

INIGO

Grzegorz Górny (opracowanie)

INDEKS: INI0045A12796

Cena: 79,80 zł – brak w sprzedaży (informacja: kmt@kmt.pl)

Cykl kilkunastominutowych filmów "WOJNA ŚWIATÓW", nagranych z udziałem Jana Pospieszalskiego. Filmy te mogą stanowić pomoc katechetyczną dla klas gimnazjalnych i licealnych.

Aborcja
Czy aborcja jest zwykłym zabiegiem chirurgicznym podobnym do usunięcia wyrostka robaczkowego, czy też jest ona zabiciem żywego człowieka? Dlaczego kobiety na całym świecie cierpią po dokonaniu aborcji? Na te pytania odpowiadają kobiety, które poddały się "zabiegowi", ginekolodzy dokonujący niegdyś aborcji, terapeuci oraz osoby duchowne (film zrealizowany w Austrii, Niemczech, Serbii i Polsce).
[czas 16 min.]

Diabeł
Czy diabeł naprawdę istnieje? Co to znaczy "być opętanym"? Czy żyją wśród nas ludzie, którzy oddali swe życie szatanowi? Na te pytania odpowiadają w filmie osoby mające osobiste doświadczenie kontaktu z demonem - te wyznające satanizm, jak i te, wypędzające duchy i zajmujące się demonologią (film zrealizowany w Polsce i USA).
[czas 23 min.]

Nawrócenie
Czy jest możliwe, żeby ktoś, powołując się na głos Boga, radykalnie i natychmiastowo zapragnął zmiany dotychczasowego życia? W filmie o swoim nawróceniu mówią muzycy rockowi: Tomek "Budzy" Budzyński (Armia, 2TM2,3), Robert "Lica" Friedrich (Arka Noego, 2TM2,3), Darek "Maleo" Malejonek (Maleo Reggae Rockets, Houk, Arka Noego) i Piotr "Stopa" Żyżlewicz (Voo Voo, 2TM2,3).
[czas 21 min.]

Homoseksualizm
Czy homoseksualizm jest zachowaniem normalnym? Czy stanowi normę biologiczną czy anomalię? Czy jest wrodzony czy nabyty? Czy da się leczyć? Czy dla osób chcących zerwać z homoseksualizmem pomocą może być wiara? Na te pytania odpowiadają w programie byli homoseksualiści, psychiatrzy oraz psycholodzy (film zrealizowany w Holandii i Niemczech).
[czas 19 min.]

 

Kategorie

Książki / Życie chrześcijańskie / Wychowanie

Książki / Życie chrześcijańskie / Dla młodzieży

Książki / Życie chrześcijańskie / Zagrożenia wiary

 

Inne pozycje autora dostępne w księgarni