Powrót na poprzednią stronę

Good God Talks to Us. Bible for children

Good God Talks to Us. Bible for children

biskup Antoni Długosz

Edycja Świętego Pawła Częstochowa 2007

ISBN: 978-83-7424-300-1
format: 210x297, stron: 224, oprawa: twarda

INDEKS: PAW0963B17395

Cena: 59,95 zł – brak w sprzedaży (informacja: kmt@kmt.pl)

Tłumaczenie popularnej Biblii ks. biskupa Antoniego Długosza pt. Dobry Bóg mówi do nas” na język angielski (literacki – przygotowany przez redaktora z Wielkiej Brytanii).

Książka ta jest zbiorem katechez biblijnych, napisanych z myślą o tym, aby dzieci dobrze zrozumiały treść Pisma Świętego i mogły doświadczyć Pana Boga tak samo, jak doświadczali Go ludzie wiary – bohaterowie biblijnych opowieści.

Każda katecheza rozpoczyna się opisem sytuacji znanej dziecku z codziennego życia. Następnie Autor zamieszcza fragment Słowa Bożego, aby na końcu dodać komentarz odnoszący treść danej perykopy do życia młodego czytelnika. Każdy rozdział kończy się konkretnym zadaniem, które pozwala zamienić słowo usłyszane i zrozumiane w czyn.

Książka może być czytana dzieciom „do poduszki”. Mogą z niej korzystać rodzice, opiekunowie, nauczyciele religii, jak również nauczyciele języka angielskiego, oraz osoby prowadzące grupy dziecięce przy parafiach.

Biblia „Good God Talks to Us” jest kolorowa, estetycznie zaprojektowana i wydana. Zawiera mnóstwo rysunków i zdjęć, a także sporych rozmiarów mapy.

 

Kategorie

Książki / Życie chrześcijańskie / Dla dzieci

Książki / Książki obcojęzyczne / j. angielski

 

Inne pozycje autora dostępne w księgarni