Powrót na poprzednią stronę

Podróż. Jak żyć wiarą w wątpiącym świecie

Podróż. Jak żyć wiarą w wątpiącym świecie

Billy Graham

Wydawnictwo W drodze Poznań 2007

ISBN: 978-83-7033-607-3
format: 123x195, stron: 360, oprawa: miękka

INDEKS: WDR0416B17416

Cena: 40,95 zł – brak w sprzedaży (informacja: kmt@kmt.pl)

Fascynująca opowieść o życiu odnalezionym, o odkryciu wiary jako drogi przez życie, o radości i sile, jaką wiara może dać. Graham pokazuje, jak radzić sobie z pokusami, niszczącymi nałogami i rozczarowaniami, które spotykają nas w życiu. Poznajemy też praktyczne wskazówki dotyczące modlitwy, poznawania woli Boga, podejmowania właściwych decyzji, wzmacniania więzi małżeńskich i radzenia sobie z bólem, cierpieniem oraz rozpaczą.

Ta książka pozwala nie tylko lepiej zrozumieć chrześcijaństwo, ale pomaga odkryć wiarę jako własny skarb, który czyni człowieka naprawdę bogatym, a życie sensownym i szczęśliwym.

Billy Graham to najbardziej znany na świecie kaznodzieja i autor bestsellerowych książek. Na swoich misjach ewangelizacyjnych, które prowadzi od kilkudziesięciu lat, głosił przesłanie Ewangelii do większej liczby ludzi (110 milionów!) niż ktokolwiek przed nim. Swoją posługę pełnił na wszystkich kontynentach, w ponad 80 krajach świata. Dotarł do Korei Północnej i Związku Radzieckiego. Jego książki przeczytały miliony ludzi. Ma żonę Ruth, pięcioro dzieci, wiele wnuków i prawnuków.

 

Kategorie

Książki / Duszpasterstwo / Ewangelizacja

Książki / Religie / Protestantyzm

 

Inne pozycje autora dostępne w księgarni