Powrót na poprzednią stronę

Intymne spotkanie z Jezusem. W trosce o Kościół  – rekolekcje (CD-MP3)

Intymne spotkanie z Jezusem. W trosce o Kościół – rekolekcje (CD-MP3)

o. Józef Augustyn

Wydawnictwo Homo Dei Kraków 2013

INDEKS: HDI0202A35439

Cena: 19,00 zł

Rekolekcje wygłoszone przez ojca Augustyna w jednym z seminariów w Polsce są skierowane do wychowawców seminaryjnych, kapłanów, alumnów i ich rodzin. Powinni ich posłuchać także wszyscy wierni, którym leży na sercu troska o duszpasterzy i którzy chcą ich wspierać w codziennej posłudze.

Rekolekcje mają charakter dialogu połączonego z braterską zachętą do pogłębienia modlitwy osobistej oraz większej otwartości przed Panem w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu. Ojciec Augustyn omawia tematy kluczowe dla formacji, np. codzienną Eucharystię i modlitwę, regularny rachunek sumienia i spowiedź, szczerość w relacjach z wychowawcami i przełożonymi. Porusza ponadto inne ważne zagadnienia, takie jak: postawa wewnętrznej wolności, czystość serca, wzajemny szacunek, braterska i przyjacielska postawa względem siebie, wrażliwość na ubogich, miłość do Kościoła.

Dla jakości postawy i przyszłej posługi kapłanów najważniejsze jest – zdaniem rekolekcjonisty – bezpośrednie, intymne spotkanie z Jezusem w wewnętrznej wolności
Czas trwania 10 godzin 33 minuty

 

Inne pozycje autora dostępne w księgarni

o. Józef Augustyn