Powrót na poprzednią stronę

W twej duszy jest niebo (gratis dwie książki)

W twej duszy jest niebo (gratis dwie książki)

gratis książka Wielki Post i Droga Krzyżowa

o. Robert DeGrandis SSJ, Megan McKenna, ks. Dolindo Ruotolo

Wydawnictwa różne Kraków 2018

ISBN: 978-83-65847-76-8
format: 130x200, stron: 256, oprawa: miękka

INDEKS: AAA9917B10539

Cena: 24,90 zł – brak w sprzedaży (informacja: kmt@kmt.pl)

książka"W twej duszy jest niebo"
„Ksiądz Dolindo przyciąga uwagę, bo to święty na czas kryzysu.” – ks. prof. Robert Skrzypczak
Przeczytaj świadectwo duchowej córki ks. Dolindo Ruotolo i jego wyjątkowe katechezy
Niezwykłe świadectwo Enziny Cervo, najbliższej duchowej córki ks. Dolindo, do niedawna było zamknięte w archiwach rodzinnych i w aktach postulatora procesu beatyfikacyjnego.
Tymczasem historia ks. Dolindo wywołuje kolejne pytania. Jak widzieli go najbliżsi? Jak się modlił? Jakie cuda wypraszał za życia i po śmierci? W kościołach Neapolu wytrwale głosił do ośmiu kazań dziennie – co mówił podczas nich?
Odpowiedz na nie zawiera ta bezcenna relacja świadka życia i śmierci autora potężnej modlitwy Jezu, Ty się tym zajmij! oraz cykl jego niepublikowanych w Polsce katechez o potędze Bożej miłości.

Wielki Post - czytania na co dzień. Refleksje i opowieści
Wspaniała książka do refleksji i przemyśleń, zawierająca opowiadania i rozważania na czterdzieści dni Wielkiego Postu. Opiera się na codziennych czytaniach z lekcjonarza na ten okres. Skłania do namysłu i zachęca do wysiłku, aby odeprzeć pokusy i wytrwać w dobrych postanowieniach.
„Wzrost nie bierze się z nakładania na siebie jakichś duchowych szat. Wzrost bierze się ze zdejmowania i usuwania, przestawania, nierobienia czegoś i pozwalania sobie, by zejść do sedna albo nawet wpaść w sedno naszej żyjącej istoty.”

książka"Droga Krzyżowa. Dla tych, którzy szukają uzdrowienia"
Książka ta powstała, abyśmy lepiej rozumieli wstrząsające okrucieństwo spektaklu Męki, jaki rozegrał się na osobie naszego Pana Jezusa Chrystusa z Nazaretu. Ta historia opowiedziana jest tu w szczegółach, aby przybliżyć jej realność. Oparta jest na wielu dodatkach, które są zgodne z Biblią, tradycją i pismami Ojców Kościoła. Jednakże, zawsze należy pamiętać, że żaden człowiek nie zdoła nigdy pisać we właściwy sposób o nieskończonym, doskonałym Bogu – Człowieku, Jezusie. Obyście przez tę książkę wyraźniej poznali i zrozumieli niezmierzoną miłość, odwagę, cierpienie i nieśmiertelną miłość Jezusa. Ponieważ to przez Jego mękę, śmierć i zmartwychwstanie otrzymaliśmy zbawienie.

 

Kategorie

Książki / Kościół Katolicki / Wielki Post

Książki / Teologia / Teologia

 

Inne pozycje autorów dostępne w księgarni