Powrót na poprzednią stronę

Pełnia serca

Pełnia serca

John Eldredge

Wydawnictwo W drodze Poznań 2005

ISBN: 83-7033-544-6
seria: psychologia i wiara
format: 145x205, stron: 248, oprawa: miękka

INDEKS: WDR0355B11610

Cena: 29,00 zł – brak w sprzedaży (informacja: kmt@kmt.pl)

John Eldredge, autor głośnej książki Dzikie serce, mówiącej o pragnieniach męskiej duszy, w książce "Pełni serca" pokazuje, jak Bóg przywraca nam nasze prawdziwe człowieczeństwo, nasze serca, i jak nas wyzwala. Serce jest ośrodkiem naszego życia, źródłem kreatywności, skarbem Boga. To właśnie przez ludzkie serce Bóg pragnie zmieniać świat.

Bóg obdarzył cię chwałą, gdy cię stworzył. Chwałą właściwą tylko tobie. Od zawsze szukamy tej chwały gdzieś głęboko, w swoim wnętrzu. Mężczyzna chce wiedzieć, że jest naprawdę mężczyzną, że potrafi być odważny; tęskni za tym, aby poznać, że jest wojownikiem i przez całe życie zastanawia się: Czy niczego mi nie brakuje?
Kobieta chce wiedzieć, czy jest naprawdę kobietą, czy jest piękna. Przez całe życie zastanawia się: Czy mam w sobie piękno, które mogę dać?
Ta książka pomoże ci dostrzec, jak zaciekła walka toczy się o twoje serce i jak przyjąć to wszystko, co przeznaczył dla ciebie Bóg.
Słowa Johna umocniły mnie i dodały mi otuchy. Jestem niezwykle wdzięczna, że moje serce zostało obudzone i żyje, a ja nawet będąc delikatną, wrażliwą kobietą, potrafię stać się gwałtowna i zdolna do wielkich rzeczy... biorąc żywotny udział w rozwoju królestwa. Tego właśnie szuka moje serce.
Jenny z Columbia S.C.

Byłem na wpół żywy już od dawna... Teraz obudziłem się i żyję na nowo; potrzeba mi jasności. Czuję się tak, jakbym właśnie został skropiony chłodną wodą w bardzo upalny dzień.
Chris z Colorado Springs, CO

 

Kategorie

Książki / Inne / Psychologia

 

Inne pozycje autora dostępne w księgarni