Powrót na poprzednią stronę

Jak radzić sobie z gniewem

Jak radzić sobie z gniewem

Lisa O. Engelhardt, Karen Katafiasz

Edycja Świętego Pawła Częstochowa 2006

ISBN: 83-7424-151-9
R. W. Alley (ilustracje)
seria: Ze skarbca dobrych rad
format: 107x149, stron: 80, oprawa: miękka, tom 14.

INDEKS: PAW0819B14704

Cena: 6,00 zł – brak w sprzedaży (informacja: kmt@kmt.pl)

Gniew to bolesne, silne i złożone uczucie. Kiedy cię ogarnia, możesz początkowo chcieć go odepchnąć od siebie lub stłumić w środku, zignorować lub zapomnieć o nim.

Możesz chcieć znaleźć szybki i łatwy sposób na rozładowanie napięcia – niezależnie od tego, jak niesprecyzowane są twoje emocje, jak niestosowna jest ku temu sytuacja lub jak bardzo adresat twojego ataku na to nie zasługuje – byle tylko dać upust nieznośnemu uczuciu tkwiącemu w środku.

Jednakże niewłaściwe podejście do gniewu może tylko zwiększyć jego destrukcyjną moc. Ta książeczka, poprzez jasne i przekonujące wskazówki, radzi, jak rozpoznawać złość, określać jej przyczynę i sposób postępowania z nią, jak wyrażać swoje uczucia i podejmować ewentualne dalsze działania. Gniew niekoniecznie musi sprawiać, że człowiek czuje się bezradny, pokonany i niezdolny do jakichkolwiek działań. Z pomocą tego miniporadnika możesz odkryć, w jaki sposób – wykorzystując gniew – dowiedzieć się czegoś o sobie i zamienić tę emocję w energię do zmiany na lepsze.

 

Kategorie

Książki / Poradniki, leksykony... / Poradniki

Książki / Inne / Psychologia

 

Inne pozycje autorów dostępne w księgarni