Powrót na poprzednią stronę

Jak przejść przez cierpienie i wyjść z niego zwycięsko

Jak przejść przez cierpienie i wyjść z niego zwycięsko

Valerio Albisetti

Wydawnictwo JEDNOŚĆ Kielce 2007

ISBN: 978-83-7442-457-8
format: 127x196, stron: 159, oprawa: miękka

INDEKS: JED0970B18157

Cena: 14,60 zł – brak w sprzedaży (informacja: kmt@kmt.pl)

Chociaż może się to wydawać paradoksalne, jednak cierpienie zawsze nosi w sobie możliwość wielkiej przemiany wewnętrznej, duchowego wzrostu. Cierpienie nie jest czymś, czego trzeba unikać, ale miejscem, które trzeba przemierzyć, aby coraz bardziej zagłębić się w duszę i przybliżyć do Boga.
„Nie można unikać cierpienia – twierdzi autor – ale odnieść się do niego próbując zrozumieć, czego Bóg chce od nas. Cierpienia chcą nam coś powiedzieć. Kryją zawsze jakiś skarb. Cenne, a nieznane nam informacje o nas. Są nośnikami przemiany. Zawsze dają nam możliwość wzrastania. Są możliwością”. Do nas należy uchwycić je i uczynić z nich narzędzie wewnętrznego wyzwolenia.

Valerio Albisetti jest jednym z najbardziej znaczących twórców współczesnej psychoanalizy. Z pochodzenia Szwajcar, profesjonalista odnoszący sukcesy, także i w dziedzinie przedsiębiorczości. Prowadzi konferencje i seminaria w największych miastach europejskich i amerykańskich. Twórca psychoterapii personalistycznej. Autor wielu poczytnych książek

 

Kategorie

Książki / Inne / Psychologia

 

Inne pozycje autora dostępne w księgarni