Powrót na poprzednią stronę

** Różaniec (rozważania)

** Różaniec (rozważania)

ks. Jerzy Chmiel, Paweł Piotrowski, bp Jan Szkodoń, ks. Andrzej Witko

Wydawnictwo Salwator Kraków 2007

ISBN: 978-83-60703-42-7
format: 126x184, stron: 32, oprawa: miękka

INDEKS: SAW0279B18524

Cena: 6,00 zł – brak w sprzedaży (informacja: kmt@kmt.pl)

Wszystkie cztery części "Różańca" z krótkimi rozważaniami Bpa Jana Szkodonia (cz. radosna), ks. Andrzeja Witko (cz. bolesna), ks. Jerzego Chmiela - biblisty (cz. światła) oraz Pawła Piotrowskiego (cz. chwalebna).

Każde rozważanie nie trwa dłużej, niż 3-4 minuty, Dzięki tej książeczce (broszurce), teraz praktycznie można modlić się na na Różańcu w każdym miejscu. Jej mały format i duże litery sprawiają, że można ją schować do każdej torebki, czy kieszeni marynarki. Będzie użyteczna po prostu wszędzie.

Różaniec jest jedną z najpiękniejszych modlitw Kościoła. Wiele można wyprosić i wiele można wymodlić łask poprzez modlitwę różańcową. Pewnie dlatego nasz śp. papież Jan Paweł II, codziennie modlił się "na różańcu" i z różańcem się nie rozstawal i różaniec jakby wpleciony był w Jego ręce w ostatniej godzinie życia. W wiekszości też objawień maryjnych, w różnych miejscach świata ukazująca się Matka Boża, zawsze trzymała w rękach różaniec: "Oto siła różańca. Oto jego moc."

Sięgajmy więc na różny sposób po niego i w różnych okolicznościach. Nie tylko w październiku. A te rozważania niech pomogą - choćby na chwilę - oderwać się od rzeczywistości, skłonią do refleksji nad życiem, może małych zmian w nim, a może dużych rewolucji, modlitwy i "wszystkiego dobra" na tym świecie.

 

Kategorie

Książki / Kościół Katolicki / Nabożeństwo październikowe

Książki / Promocja / za 1 zł

Książki / Duchowość / Modlitwy i rozważania

 

Inne pozycje autorów dostępne w księgarni