Powrót na poprzednią stronę

** Trudna miłość. Jak pokonać kryzys?

** Trudna miłość. Jak pokonać kryzys?

Rachele Barchiesi, Tonino Cantelmi

Wydawnictwo eSPe Kraków 2008

ISBN: 978-83-7482-211-4
format: 140x200, stron: 284, oprawa: miękka

INDEKS: ESP0431B21679

Cena: 37,80 zł – brak w sprzedaży (informacja: kmt@kmt.pl)

Towary przecenione, są w magazynie w ograniczonej ilości. Realizacja według kolejności składanych zamówień.

Dlaczego zbudowanie stałych i silnych związków uczuciowych wydaje się dzisiaj bardzo trudne czy wręcz niemożliwe? Jakie są przyczyny kryzysu panującego w relacjach międzyludzkich? Autorzy niniejszej książki starają się ukazać te przyczyny. Chcą pomóc Czytelnikowi, zwłaszcza młodemu, w budowaniu trwałych relacji z innymi ludźmi.
Do miłości należy podchodzić na palcach; trzeba z góry zgodzić się na to, że pozostanie ona tajemnicą. Miłość to nie fascynacja, to nie zakochanie się czy chwilowa emocja. Miłość — prawdziwa miłość — rodzi się w bólu i wymaga trudu, zaangażowania, odpowiedzialności, ale to jej właśnie pragnie serce człowieka.

Tonino Cantelmi jest psychiatrą i psychoterapeutą. Pełni funkcję prezesa Włoskiego Stowarzyszenia Katolickich Psychologów i Psychiatrów (AIPPC) oraz dyrektora Włoskiego Instytutu Terapii Poznawczo-Interpersonalnej. Jest autorem ponad dwustu publikacji naukowych oraz licznych książek. Rachele Barchiesi jest psychologiem. Pracuje naukowo w Instytucie Terapii Poznawczo-Interpersonalnej.

 

Kategorie

Książki / Promocja / Przecena 50%

Książki / Inne / Psychologia

 

Inne pozycje autorów dostępne w księgarni