Powrót na poprzednią stronę

Towarzyszenie duchowe

Towarzyszenie duchowe

Jean-Claude Sagne OP

Tytuł oryginalny: Accompagnement spirituel et vie d'oraison

Wydawnictwo W drodze Poznań 2008

ISBN: 978-83-7033-671-4
format: 123x195, stron: 230, oprawa: miękka

INDEKS: WDR0487B22424

Cena: 30,50 zł – brak w sprzedaży (informacja: kmt@kmt.pl)

Towarzyszenie duchowe to świetna książka dla wszystkich, którzy poszukują duchowego przewodnika, jak również dla tych, których powołaniem jest prowadzić innych po ścieżkach życia duchowego.

Człowiek rozwija się, dojrzewa i spełnia poprzez relacje z drugą osobą. Dotyczy to także sfery duchowej. W tej właśnie sferze szczególne miejsce zajmuje towarzyszenie duchowe nazywane także kierownictwem duchowym. Właściwie każdy takiego towarzyszenia potrzebuje.

Towarzyszenie duchowe nie jest sprawą łatwą ani dla tego, kto ma pełnić rolę duchowego przewodnika, ani dla tego, kto przewodnika poszukuje. Dla jednych i dla drugich książka ojca Sagne może być świetnym przygotowaniem i pomocą we właściwym kształtowaniu wzajemnej relacji.

JEAN-CLAUDE SAGNE OP - urodził się w roku1936 w Tours, w 1957 wstąpił do dominikanów, a w roku 1963 przyjął święcenia kapłańskie. Jest zakonnikiem klasztoru Świętego Abrahama w Lyonie. Napisał wiele prac poświęconych życiu duchowemu. Jest doświadczonym kierownikiem duchowym.

 

Kategorie

Książki / Duchowość / Formacja duchowa