Powrót na poprzednią stronę

Astrologia i wróżbiarstwo (DVD)

Astrologia i wróżbiarstwo (DVD)

Oddziaływanie gwiazd i lęk przed przyszłością

o. Józef Maria Verlinde

Wydawnictwo Promic

INDEKS: MAR0452A23654

Promocja: 18,00 zł 16,99 zł – brak w sprzedaży (informacja: kmt@kmt.pl)

Jacques Verlinde, urodzony w Belgii w roku 1947, przebył niespotykaną drogę duchową. Pod koniec studiów doktoranckich z nauk ścisłych (fizyka) spotkał się z praktyką medytacji transcendentalnej, w którą przez następne siedem lat życia całkowicie się zaangażował. Szybko został członkiem międzynarodowego biura koordynatorów ruchu Medytacji Transcendentalnej (TM).

Wchodząc w TM coraz głębiej, trzykrotnie przebywał w Indiach i Himalajach. Jako uczeń hinduskiego guru, pogłębiał tam wiedzę o tradycjach opartych na księgach Wedy. Jego poszukiwania powiodły go ku praktykom okultystycznym i zainteresowaniu ezoteryką.

W roku 1975 przeżył osobiste spotkanie z Panem Jezusem i nawrócenie. Był to początek długiego procesu wydobywania się z duchowego zniewolenia. Po siedmiu latach modlitw o uzdrowienie duchowe Jacques Verlinde mógł wreszcie wstąpić do seminarium duchownego w Rzymie. Święcenia kapłańskie otrzymał w 1983 roku. Uzyskał następnie w Louvain doktorat z filozofii i został wykładowcą na Uniwersytecie Katolickim w Lyonie.

W roku 1986 założył zgromadzenie „Rodzina Świętego Józefa z Nazaretu”, które otrzymało aprobatę Kościoła w roku 1991. Jako duchowny przybrał nowe imię: Józef Maria.

 

Kategorie

Multimedia / DVD / DVD

Książki / Życie chrześcijańskie / Zagrożenia wiary

 

Inne pozycje autora dostępne w księgarni