Powrót na poprzednią stronę

Jak uzdrowić miłość (2xCD)

Jak uzdrowić miłość (2xCD)

Mistrzowska Akademia Miłości Warszawa 2009

Mira Jankowska (opracowanie)

INDEKS: MAK0014A23704

Cena: 31,99 zł – brak w sprzedaży (informacja: kmt@kmt.pl)

Miłość nie zaczyna się od zakochania. Uczymy się jej w domu rodzinnym, nie zawsze wynosząc stamtąd najlepsze wzorce. To, czym nasiąkniemy w rodzinie, z której pochodzimy, przenosimy we własne związki. Gdy zakochanie mija, miłość zaczyna chorować, bo ukazują się wtedy wszystkie nasze „dziury” i „niedokochania”.

Możesz uratować swój związek!
Budowanie relacji miłości to często ciężka praca. Trzeba „przepracować” w sobie kompleksy, urazy, zranienia, by móc przyjąć swojego partnera z jego zranieniami, brakami i razem trudzić się nad ich uzdrowieniem. Na tym polega prawdziwa miłość.

O etapach w rozwoju miłości, o „tańcu zranień i uzdrowień” w fascynujący i humorystyczny sposób mówi dr Martin Rovers, psycholog i psychoterapeuta z Ottawy (Kanada), a towarzyszy mu żona, Elżbieta. Katarzyna i Paweł Perzowie z Warszawy swoją małżeńską opowieścią udowadniają, że warto się trudzić. Spotkanie zawiera także liczne pytania i odpowiedzi dotyczące budowania dobrych relacji kobieta – mężczyzna, ale także rodzice/teściowie – dorosłe dzieci. Zabawna scenka aktorska wprowadza w temat.

 

Kategorie

Multimedia / CD-ROM / Multimedia

Książki / Życie chrześcijańskie / Małżeństwo

Książki / Życie chrześcijańskie / Rodzina

 

Inne pozycje autora dostępne w księgarni