Powrót na poprzednią stronę

111 niezwykłych eksperymentów

111 niezwykłych eksperymentów

Eksperymenty z różnych dziedzin nauki

Wydawnictwo JEDNOŚĆ Kielce 2009

ISBN: 978-83-7442-900-9
format: 215x280, oprawa: twarda

INDEKS: JED1222B24451

Cena: 23,10 zł – brak w sprzedaży (informacja: kmt@kmt.pl)

Każdy lubi eksperymentować – to wspaniała zabawa i ciekawe doświadczenie! To tak jakbyś uczył się wielu fascynujących i potrzebnych rzeczy, bez specjalnego wysiłku i bez źle kojarzącego się zakuwania. Wiedza, ot tak, hyc – sama wskakuje do głowy! Czy zastanawiałeś się kiedyś, w jaki sposób można przecisnąć jajko przez szyjkę butelki? No a weźmy na przykład butelkę wody mineralnej – czy uwierzycie, że może zamarznąć w kilka sekund?!
Przygotowaliśmy dla was wiele rozmaitych eksperymentów, pamiętajcie – to nie są czary ani żadna magia – to prawa fizyki i chemii, które dzięki eksperymentom będziecie mieli okazję poznać, a jeśli nie są wam obce, to świetny pomysł na powtórkę i usystematyzowanie materiału!
Poczuj się jak prawdziwy naukowiec, fizyk albo chemik, który w swoim laboratorium przygotowuje niesamowite mikstury, opisuje prawa fizyki i bada prawidła przyrody. Wszystkie eksperymenty ułożyliśmy w porządku alfabetycznym, tak żeby łatwo wam było odnaleźć konkretny pomysł, który akurat przypadł wam do gustu!

 

Kategorie

Książki / Życie chrześcijańskie / Dla dzieci

Dzieci / Do szkoły (Podręczniki) / Pomoce dla nauczycieli

Dzieci / Do szkoły (Podręczniki) / Pomoce dla uczniów