Powrót na poprzednią stronę

Którędy do nieba? Pokorni i szaleni

Którędy do nieba? Pokorni i szaleni

Ewa Stadtmüller

Wydawnictwo eSPe Kraków 2009

ISBN: 978-83-7482-303-6
format: 165x235, stron: 28, oprawa: miękka

INDEKS: ESP0507B25051

Cena: 7,40 zł – brak w sprzedaży (informacja: kmt@kmt.pl)

"Którędy do nieba?" to seria książeczek dla dzieci autorstwa Ewy Stadtmüller zawierających wywiady Promyka ze świętymi, błogosławionymi i kandydatami na ołtarze. Można powiedzieć, że każdy święty ma swój własny szlak do Królestwa Bożego. Jest tych dróżek mnóstwo, każda nieco inna, bo i mieszkań przygotowanych w domu Ojca jest wiele. Czy warto zatem pytać, którędy do nieba?
Boży zapaleniec; ciekawski i wszędobylski Promyk, dobrze znany z religijnych czasopism dla dzieci; jest przekonany, że warto, i dlatego, dostawszy się do nieba, z właściwym sobie zapałem przeprowadza wywiady ze świętymi, błogosławionymi i kandydatami na ołtarze. Efektem jego pracy jest seria książeczek, których zadaniem jest pomoc w odnalezieniu tej jedynej i niepowtarzalnej — własnej drogi do nieba.
Niniejsza ksiązeczka zawiera 10 wywiadów. Przedstawieni są: św. Ojciec Pio, św. Jan Bosko, św. Brat Albert, bł. Jan Beyzym, św. Siostra Faustyna, św. Tereska z Lisieux, sł. Boży Stefan Wyszyński, św. Urszula Ledóchowska, św. Bernadetta Soubirous, sł. Boży Franciszek Blachnicki. (Wcześniej ukazały się one w książce "Jak dostałeś się do nieba. 30 wywiadów").

 

Kategorie

Książki / Życie chrześcijańskie / Dla dzieci

Książki / Duchowość / Święci

 

Inne pozycje autora dostępne w księgarni