Powrót na poprzednią stronę

Droga Krzyżowa. Dla tych, którzy szukają uzdrowienia

Droga Krzyżowa. Dla tych, którzy szukają uzdrowienia

o. Robert DeGrandis SSJ, Eugene Peter Koshenina

Wydawnictwo Mateusza Bydgoszcz 2010

ISBN: 978-83-924003-0-1
format: 145x205, stron: 200, oprawa: miękka

INDEKS: WMT0001B25730

Cena: 29,90 zł – brak w sprzedaży (informacja: kmt@kmt.pl)

Książka ta powstała, abyśmy lepiej rozumieli wstrząsające okrucieństwo spektaklu Męki, jaki rozegrał się na osobie naszego Pana Jezusa Chrystusa z Nazaretu. Ta historia opowiedziana jest tu w szczegółach, aby przybliżyć jej realność. Oparta jest na wielu dodatkach, które są zgodne z Biblią, tradycją i pismami Ojców Kościoła. Jednakże, zawsze należy pamiętać, że żaden człowiek nie zdoła nigdy pisać we właściwy sposób o nieskończonym, doskonałym Bogu – Człowieku, Jezusie. Obyście przez tę książkę wyraźniej poznali i zrozumieli niezmierzoną miłość, odwagę, cierpienie i nieśmiertelną miłość Jezusa. Ponieważ to przez Jego mękę, śmierć i zmartwychwstanie otrzymaliśmy zbawienie.

O. Robert DeGrandis SJJ jest członkiem Towarzystwa Świętego Józefa, które służy katolickiej społeczności charyzmatycznej na całym świecie od 1979 r. O. DeGrandis przekazywał swoje centralne przesłanie Bożej miłości i uzdrawiającej mocy przebaczenia począwszy od małych wiejskich kościołów po przepełnione stadiony, w ponad 33 krajach. Przez te lata jego przesłania były transmitowane w radiu i telewizji. Autor wydanych w Polsce książek: "Uzdrowienie międzypokoleniowe", "Modlitwa przebaczenia", "Uzdrowienie przez Eucharystię". Niedługo ukaże się w naszym wydawnictwie jego kolejna książka

Eugene Peter Koshenina uzyskał tytuł licencjata na wydziale matematycznym Uniwersytetu w Minnesocie. Ostatnio ukończył program diakonatu na Uniwersytecie Św. Tomasza w Houston, w Teksasie. Eugene zarządza informatykami jako wiceprezes firmy doradztwa informatycznego w Houston, w Teksasie. Oprócz tego, że jest współautorem wielu książek Ojca Roberta deGrandis, pisze również komentarze do tygodniowych czytań. Naucza również Pisma i składa świadectwa w kościołach.

 

Kategorie

Książki / Kościół Katolicki / Wielki Post

Książki / Duchowość / Odnowa w Duchu Świętym

 

Inne pozycje autorów dostępne w księgarni