Powrót na poprzednią stronę

Deadline

Deadline

Randy Alcorn

Wydawnictwo M Kraków 2011

ISBN: 978-83-7595-200-1
format: 168x238, stron: 500, oprawa: twarda

INDEKS: WDM1225B28726

Cena: 49,00 zł – brak w sprzedaży (informacja: kmt@kmt.pl)

Często nagradzany dziennikarz Jake Woods postanawia wykorzystać każdą możliwość, by odkryć przyczynę tragicznego wypadku, w którym stracił najbliższych. Wkrótce okazuje się, że interesujące go śledztwo jest skomplikowane i niebezpieczne. Nieświadomy czyhającego zagrożenia Jake desperacko pogrąża się coraz głębiej w poszukiwaniu tajemnicy, która jest ostatecznie pod ręką, podobnie jak sens jego życia. ?Randy Alcorn napisał świetną rzecz. Deadline to powieść fascynująca. Inspirująca. Intrygująca. Prowokująca. Wielbiciele zagadek i tajemnic również się na niej nie zawiodą. Większość książek to strawa dla umysłu, część ? dla ducha. Deadline jest ucztą emocjonalno-intelektualną, radosnym duchowym doświadczeniem. Rzadko zdarza mi się czytać powieści interesujące na tyle, bym czuł się zmuszony sięgać po nie ponownie. Rozdaję dziesiątki egzemplarzy?
?Randy Alcorn to chodzące źródło niezbędnej wiedzy, kierowane Bożą mądrością. Podobnie jak w przypadku literatury faktu jego autorstwa, Deadline to coś idealnego dla ludzi trzeźwo myślących, którzy znajdują przyjemność w logicznym rozumowaniu. Nie ulega najmniejszych wątpliwości, jak ważne przesłanie niesie ta książka. Nie powinno się go ignorować?
FRANK E. PERETTI, autor książki Przysięga
Randy Alcorn - założyciel i dyrektor Duszpasterstwa Wiecznych Perspektyw (EPM). Wcześniej przez czternaście lat był pastorem. Głosi wykłady na całym świecie i uczy w Multnomah Bible College oraz Western Seminary w Portland, Oregon. Randy jest autorem osiemnastu doskonale sprzedających się książek (o łącznym nakładzie ponad milion egzemplarzy). Pisze artykuły dla wielu czasopism i wydaje popularny magazyn Eternal Perspectives. Gościł w ponad 450 programach radiowych i telewizyjnych, w tym między innymi w: Focus on the Family, The Bible Answer Man, Family Life Today i Truths that Transform. Jest ojcem dwóch zamężnych córek i mieszka w Gresham w stanie Oregon razem z Nancy ? swoją żoną i najlepszą przyjaciółką. Największą przyjemność sprawiają mu rodzinne wędrówki, jazda na rowerze, gra w tenisa, pogłębianie wiedzy oraz lektura.

 

Kategorie

Książki / Literatura piękna / Powieść

 

Inne pozycje autora dostępne w księgarni