Powrót na poprzednią stronę

** Robienie dzieci. Terlikowski śmiało o in vitro

** Robienie dzieci. Terlikowski śmiało o in vitro

Tomasz P. Terlikowski

Wydawnictwo Polwen Radom 2011

ISBN: 978-83-7557-109-7
format: 125x195, stron: 216, oprawa: miękka

INDEKS: ENC0207B30044

Cena: 24,90 zł – brak w sprzedaży (informacja: kmt@kmt.pl)

„Obala medialne mity. Radykalna. Momentami budzi sprzeciw nawet przekonanych. Warto, by dała nowy początek dyskusji o in vitro. Na argumenty, nie emocje”.
Brygida Grysiak, dziennikarka TVN24

„Napisana bardzo przystępnym językiem, książka zawiera elementarne kompendium wiedzy o in vitro. Stanowi doskonały przewodnik po problematyce bioetycznej, szczególnie dla tych, którzy uznają się za katolików, ale mają problem z nauczaniem Kościoła, często odrzucając je z niewiedzy. Tomasz Terlikowski – nie ukrywając swojego zdania – przedstawia argumenty obu stron, tak zwolenników, jak i przeciwników tej metody zapłodnienia. Jednocześnie udziela odpowiedzi na pytanie, jak wygląda prawdziwe leczenie bezpłodności”.
Krzysztof Ziemiec, dziennikarz prowadzący Wiadomości w TVP1

Tomasz Terlikowski – filozof, dziennikarz prasowy, radiowy i telewizyjny, publicysta, wykładowca akademicki, tłumacz, redaktor naczelny portalu Fronda.pl. Jest autorem ponad dwudziestu książek naukowych i publicystycznych, m.in. "Nowa kultura życia. Apologia bioetyki katolickiej", "Homoseksualista w Kościele", "Męczennicy prawosławia", "Tora między życiem a śmiercią. Bioetyki żydowskie w dialogu", "Rzeczpospolita papieska. Jan Paweł II o Polsce do Polaków", a także jednej powieści – "Operacja Chusta".
Mąż jednej żony i ojciec czwórki dzieci.

 

Kategorie

Książki / Promocja / za 5 zł

Książki / Inne / Społeczeństwo

 

Inne pozycje autora dostępne w księgarni