Powrót na poprzednią stronę

**10 lat w 80 minut - Full Power Spirit (CD)

**10 lat w 80 minut - Full Power Spirit (CD)

Edycja Świętego Pawła Częstochowa 2011

Full Power Spirit (wykonawca)

INDEKS: PAW1581B30109

Cena: 34,95 zł – brak w sprzedaży (informacja: kmt@kmt.pl)

Debiutancka płyta zespołu Full Power Spirit zatytułowana "10 lat w 80 minut" to jedno z najbardziej i najdłużej oczekiwanych wydawnictw płytowych bieżącego roku na rynku polskiej muzyki z chrześcijańskim przesłaniem. Płyta zespołu, który na co dzień tworzą raperzy: Miras, Picia i Dzyrooo oraz wokalistka Olga Szomańska, beat-boxer – prykONE, Dj Ike i saksofonista Tomek Busławski, stanowi podsumowanie niezwykle owocnej dekady działalności zespołu, który na przestrzeni minionych 10 lat stal się jednym z najprężniej działających i najczęściej koncertujących zespołów polskiej sceny CCM.
Na krążku nie zabrakło najbardziej znanych utworów z repertuaru Full Power Spirit takich jak: "Wojownik", "Nieśmiertelni", "Rozpal serce" czy "Raj" oraz zupełnie nowych, premierowych kompozycji. W sumie płyta zawiera 15 utworów oraz 3 remiksy przygotowane przez Dj`a Haema i Darka MALEO Malejonka.
Cechą charakterystyczną krążka będzie bardzo duże bogactwo muzycznych stylów połączonych rapowymi bitami i duża ilość znakomitych gości, a wśród nich m.in. zespół ZAKOPOWER, Darek MALEO Malejonek, Marcin i Lidia Pospieszalscy, Viola Brzezińska, Dj Haem i Dj Grubaz.
Za produkcję płyty odpowiada Haem – ceniony Dj i producent, którego w pracy nad częścią materiału wspierał Marcin Pospieszalski ,wybitny basista, kompozytor i producent - laureat wielu prestiżowych nagród m.in. Fryderyka w kategorii produkcji muzycznej.
Szczegółowe informacje dotyczące działalności i twórczości zespołu Full Power Spirit można znaleźć na oficjalnej stronie grupy pod adresem www.fps.kdm.pl

 

Kategorie

Multimedia / Muzyka / Hip-hop

Książki / Promocja / za 1 zł

Książki / Kultura / Muzyka