Powrót na poprzednią stronę

** Kościół Izrael i inne narody (CD MP3)

** Kościół Izrael i inne narody (CD MP3)

Harald Eckert, Asher Intrater, Henryk Wieja

KOINONIA Ustroń 2011

INDEKS: KOI0148A30492

Promocja: 19,00 zł 5,00 zł – brak w sprzedaży (informacja: kmt@kmt.pl)

Wykład 1: Asher Intrater
Izrael w czasach ostatecznych / 58:41 /
Nieodwołalne są dary i powołanie Boże dla Kościoła i dla Izraela. Mają wejść w pełnię przymierza. Bóg wprowadzając Kościół w pełnię, zaczął odbudowywać Izrael, i teraz pragnie, by Kościół zaczął wołać o zbawienie dla narodu żydowskiego. To wszystko jest ogromnie ważne, głównie ze względu na powtórne przyjście Jezusa Chrystusa.
Wykład 2: Harald Eckert
Narody w czasach ostatecznych / 1:14:44 /
Bóg wybrał Abrahama i jego potomków, by z nich uczynić naród. Dał mu również szczególne powołanie – by był błogosławieństwem dla pozostałych. W Jezusie Chrystusie to błogosławieństwo zostało rozszerzone na wszystkie narody. Jedynym warunkiem powrotu do Boga jest ukorzenie się i uznanie Jego suwerennego powołania. Teraz jest czas, by w sposób szczególny narody modliły się o Izrael.

Wykład 3: Henry Wieja
Kosciół w czasach ostatecznych / 25:04 /
W czasach ostatecznych Bóg wyśle swoich żeńców – aniołów, by dokonali żniwa w Kościele. Bóg zaczyna oczyszczać Kościół, według swoich standardów. Określają one stosunek wierzących do osoby Ducha Świętego, Izraela, powołania i namaszczenia kobiet w Kościele, oraz przyjęcia mentalności Królestwa.

 

Kategorie

Książki / Pismo Święte / Nauki biblijne

Multimedia / Rekolekcje i inne na CD / CD-Rekolekcje

Książki / Promocja / za 5 zł

 

Inne pozycje autorów dostępne w księgarni