Powrót na poprzednią stronę

Idę z Panem Jezusem. Modlitewnik

Idę z Panem Jezusem. Modlitewnik

Diecezji Siedleckiej "UNITAS" Siedlce 2014

ISBN: 978-83-61071-51-8
bp Zbigniew Kiernikowski (wstęp)
format: 84x120, stron: 408, oprawa: twarda

INDEKS: UNT0010B38181

Cena: 14,00 zł – brak w sprzedaży (informacja: kmt@kmt.pl)

Pan Bóg kocha każdego z nas. Chce, byśmy byli blisko Niego. Szczególnym miejscem spotkania z Bogiem jest modlitwa, słuchanie słów Pisma Świętego i uczestniczenie w liturgii.
Święta siostra Faustyna, jako mała dziewczynka, po przyjęciu Komunii świętej, chętnie wracała do domu sama. Zapytana kiedyś, dlaczego nie idzie w towarzystwie koleżanek, odpowiedziała: "Ja idę z Panem Jezusem".
Tak, by spotkać się z Panem Bogiem, trzeba zostawić wszystko inne. Trzeba Go słuchać i mówić do Niego. Trzeba się modlić. Można to robić własnymi słowami. Czasem wystarczy wzniesienie myśli do Boga. A czasem można i trzeba skorzystać z tekstów, które zostały zapisane przez innych i którymi modli się cały Kościół.
Słowa takich modlitw, pieśni oraz obrzędów liturgicznych znajdziesz w tej książeczce. Będą one pomocą w twojej osobistej modlitwie, a także w modlitwie we wspólnocie: w rodzinie, w kościele. Dzięki nim łatwiej też będzie ci się przygotować do szczególnego spotkania z Panem Jezusem w sakramencie pokuty i pojednania oraz w Eucharystii.
Przyjmij tę książeczkę jako towarzysza na twojej drodze. Nigdy nie jesteś na niej sam. Pan Jezus idzie z Tobą!

Z błogosławieństwem
Biskup Zbigniew Kiernikowski

 

Kategorie

Książki / Duchowość / Modlitewniki, śpiewniki

 

Inne pozycje autora dostępne w księgarni