Powrót na poprzednią stronę

Poznaj siebie w nowy sposób (CD-MP3)

Poznaj siebie w nowy sposób (CD-MP3)

Bożena Ciechanowska, Sylwia Tomczyk, Alina Wieja

KOINONIA Ustroń 2014

INDEKS: KOI0182A38422

Cena: 24,00 zł – brak w sprzedaży (informacja: kmt@kmt.pl)

Tematyka wykładów:

1. Spójrz na siebie w nowym świetle - Alina Wieja

Często widzimy siebie w świetle trudnej przeszłości. Możemy odwrócić się od zranień i złych doświadczeń, ponieważ Bóg pragnie wnieść w nasze życie światłość i nową nadzieję. Spojrzenie na siebie w świetle Bożej miłości zmienia cały nasz świat: odkrywamy swoją prawdziwą wartość.

2. Pomyśl o sobie w nowy sposób - Sylwia Tomczyk

Jesteś jedyną osobą na świecie, która może wykorzystać dane Ci możliwości. Poznanie Boga pozwala widzieć siebie we właściwy sposób. Pomyśl o tym, kim jesteś: jakie masz dary, talenty, cechy osobowości i marzenia. Zacznij tam, gdzie jesteś. I zrób to, co możesz, a Bóg uczyni dla Ciebie o wiele więcej.

3. Zmień lustro - Bożena Ciechanowska

Co odczuwasz, kiedy przeglądasz się w lustrze: zadowolenie czy negatywne emocje? Bóg widzi nas takimi, jakimi możemy być. Jeśli na co dzień widzimy zniekształcony obraz własnej osoby, jest sposób, by to zmienić i żyć pełnią życia. Zrób pierwszy krok na drodze wiary – zmień lustro!

4. Stwórz nowy plan działania - Alina Wieja

Bóg chce nas błogosławić, abyśmy były błogosławieństwem dla innych. Mamy wpływ na swój rozwój, wybory i działania. Bóg chce poprzez nas objawić się innym ludziom. On pragnie nas w tym wzmocnić, dodać energii i odświeżyć. Zobacz, w jaki sposób Bóg współdziała z nami ku dobremu.

Osobistymi historiami podzieliły się: Wiola Niedziela, Anita Pieczyrak, Beata Marczak
Czas trwania: 4 h

 

Kategorie

Multimedia / CD-ROM / Multimedia

 

Inne pozycje autorów dostępne w księgarni