Powrót na poprzednią stronę

Pakiet papieski: Tajemnice Jana Pawła II, Sekret ocalenia, Jezuita. Papież Franciszek

Pakiet papieski: Tajemnice Jana Pawła II, Sekret ocalenia, Jezuita. Papież Franciszek

Francesca Ambrogetti, Henryk Bejda, Sergio Rubin, Antonio Socci

Dom Wydawniczy "Rafael" Kraków 2014

format: 130 x 200, stron: 224+252+256, oprawa: miękka

INDEKS: RAF0580B38536

Promocja: 89,70 zł 49,90 zł – brak w sprzedaży (informacja: kmt@kmt.pl)

Jezuita. Papież Franciszek

Niezwykły klimat książki budują nie tylko odpowiedzi na pytania o wielkie moralne problemy, ale także te, w których papież Franciszek ujawnia, o co zawsze pyta młodych rodziców przychodzących do spowiedzi? dlaczego arogancję i pychę uważa za największy grzech, a cierpliwość za największą cnotę? dlaczego nie ufa swojemu pierwszemu wrażeniu? co myśli na temat równowagi pomiędzy pracą a życiem i jaki ma stosunek do niedzieli?

Tajemnice Jana Pawła II

Największy papieski bestseller ostatnich lat. Bezwzględnie jedna z najbardziej frapujących i odkrywczych książek o polskim papieżu! Wieloletni przyjaciel Karola Wojtyły, kard. Andrzej Deskur, wyjawia autorowi niezwykłą informację. Okazuje się, że osoba Jana Pawła II ma jeszcze jeden, dotąd nieodkryty przez biografów wymiar: Karolowi Wojtyle od 26. roku życia towarzyszyły niezwykłe doświadczenia mistyczne!

Sekret ocalenia

Nieznany, sensacyjny epizod związany z ocaleniem Jana Pawła II z zamachu staje się pretekstem do rozpoczęcia fascynującego śledztwa. Autor wyrusza do Włoch, by podążyć tropem niezwykłej tajemnicy i niewytłumaczalnego w ludzkim pojmowaniu wydarzenia. W przeciwieństwie do wielu dziennikarzy, to nie polityczne kulisy zamachu i domniemani mocodawcy Alego Agcy są w centrum jego dociekań.

 

Kategorie

Książki / Kościół Katolicki / Jan Paweł II

 

Inne pozycje autorów dostępne w księgarni