Powrót na poprzednią stronę

Wspomnienia siostry Łucji z Fatimy cz. 1 i 2 i Siostra Łucja mówi o Fatimie (komplet 3 książek)

Wspomnienia siostry Łucji z Fatimy cz. 1 i 2 i Siostra Łucja mówi o Fatimie (komplet 3 książek)

s. Łucja z Fatimy

Sekretariat Misyjny

format: 140x200, stron: 637, oprawa: miękka

INDEKS: SAC0041B52581

Cena: 36,00 zł – brak w sprzedaży (informacja: kmt@kmt.pl)

Wspomnienia siostry Łucji z Fatimy cz. 1

Najnowsze wydanie wspomnień siostry Łucji opisuje poza objawieniami Anioła i Matki Bożej również życie trójki pastuszków, którzy wiernie, a wręcz w sposób heroiczny wypełniali wołanie orędzia fatimskiego. Zebrane i opracowane teksty wraz z fotografiami pokazują wszystkim wierzącym, przede wszystkim dzieciom, drogę do świętości.Oby orędzie ich życia pozostało zawsze żywe, aby oświetlać drogę ludzkości! powiedział o błogosławionych pastuszkach Jan Paweł II.

Wspomnienia siostry Łucji z Fatimy cz. 2

Dynamiczne i głębokie przemiany, jakim podlega ludzkość, dotykają każdego człowieka, tak w jego sposobie myślenia, jak i działania; to samo dotyczy wszelkiego typu społeczności i różnych grup w ich społecznych relacjach. Środki masowej komunikacji z łatwością przenikają do naszych domów, przedstawiając wydarzenia oraz rozpowszechniając różnorodne idee i uczucia. Owo "uspołecznienie" zwielokrotnia relacje międzyludzkie i kreuje nowe zjawiska, które nie zawsze sprzyjają pełnemu rozwojowi osoby ludzkiej. Fragment z Przedmowy wydawcy

Siostra Łucja mówi o Fatimie

Książka przedstawia bardzo osobiste wspomnienia Łucji, najstarszej spośród trojga pastuszków, którym objawiła się Matka Boża. Wspomnienia te są żywym, poruszającym i jak dotychczas najobszerniej wydanym dokumentem wydarzeń fatimskich. Oprócz sześciu objawień Matki Bożej w 1917 r. Łucja opisuje także późniejsze objawienia, w których powierzona jej została tajemnica pięciu sobót fatimskich i życzenia Maryi, by poświęcono Jej Niepokalanemu Sercu Rosję. Jest to książka, która budzi nadzieję na możliwość wprowadzenia pokoju w świecie i w ludzkim sercu.

 

Kategorie

Książki / Duchowość / Święci