Powrót na poprzednią stronę

Trzy pola walki

Trzy pola walki

Francis Frangipane

Rhema Kielce 1999

ISBN: 83-910637-3-9
stron: 168, oprawa: miękka

INDEKS: RMA0005B08301

Cena: 15,00 zł – brak w sprzedaży (informacja: kmt@kmt.pl)

Za każdym razem, kiedy Duch Królestwa Bożego jest widoczny na ziemi, doprowadza to do skonfrontowania warownych twierdz piekła. Gdziekolwiek złe duchy mają swój podnóżek, czy twierdzę warowną, możesz oczekiwać, że zwycięski kościół będzie angażowany w walkę oraz, że bramy piekła nie przemogą kościoła, który buduje Jezus.

Książka ta zgłębia trzy areny duchowej walki, z którymi spotka się każdy dojrzały chrześcijanin: umysł, Kościół i okręgi niebieskie. Zapewnia ona podstawowy wgląd, mądrość i rozeznanie w dziedzinie natury tej walki oraz daje klucze do zwycięstwa. Oto kilka fragmentów zaczerpniętych z tej książki:

"Zwycięstwo zaczyna się od imienia Jezusa na naszych ustach. Spełnia się przez naturę Jezusa w naszych sercach".

"Są takie twierdze warowne, które wznoszą się ponad krajami i społeczeństwami i są takie, które wywierają wpływ zarówno na jednostki, jak i na kościoły. Gdziekolwiek istnieje taka twierdza warowna, jest ona spowodowana demonicznym wzorem myślenia. Ściśle mówiąc jest ona "domem zbudowanym z myśli", który stał się miejscem, z którego wypływa wszelka szatańska działalność.

"Czy twoja miłość wzrasta, czy staje się łagodniejsza, pogodniejsza, śmielsza i bardziej widoczna" A może staje się bardziej wybiórcza, wyrachowana, mniej czuła i mniej dostępna? Jest to bardzo ważne, ponieważ twoje chrześcijaństwo jest na tyle prawdziwe, na ile prawdziwa jest twoja miłość. Wymierne pomniejszanie się twojej zdolności kochania jest dowodem na to, że powstaje w tobie twierdza oziębłej miłości.

"Toczy się wojna, odwieczna wojna pomiędzy duchem Eliasza i duchem Izebel. W tej wojnie, starej jak świat, Eliasz reprezentuje interesy nieba: wzywa do pokuty i powrotu do Boga. Z drugiej strony Izebel reprezentuje szczególną zwierzchność, której celem jest utrudnienie i zniszczenie dzieła nawrócenia".

 

Kategorie

Książki / Religie / Protestantyzm

 

Inne pozycje autora dostępne w księgarni