Okładka

Rozmowy do-prawdy

rozmawia Katarzyna Szymańska-Borginon ks. Phil Bosmans Wydawnictwo: Wydawnictwo Salezjańskie Dział: Ogólna Format: 160x180 Stron: 150 Oprawa: miękka ISBN: 8372012806 INDEKS: SAL0130B10932
27,30 zł
Darmowa dostawa od 150 zł Paczkomaty 10 zł Poczta Polska 15 zł Za pobraniem 15 zł

Opis

Phil Bosmans rozmawia z Katarzyną Szymańską-Borginon o swoich przekonaniach, miłości, wierze, cierpieniu, śmierci, pracy, działalności, rodzinie i wielu innych sprawach ważnych dla każdego człowieka.
Phil Bosmans – Autor kilku bestsellerów. Jego książki przetłumaczono na dwadzieścia cztery języki w tym na polski. Całkowity nakład na świecie przekroczył niedawno dziesięć milionów egzemplarzy. Jego optymistyczne recepty na życie, tworzone w formie aforyzmów czy wierszy, wynikają z głębokiej wiary, własnego doświadczenia i współodczuwania z ludźmi cierpiącymi, najbiedniejszymi, samotnymi. „Zakochany w człowieku” – tak często mówi sam o sobie.
"Potem - jak pisze Pani Katarzyna Szymańska-Borginon - przez kolejnych kilka miesięcy spotykaliśmy się dosyć regularnie.... Rozmawialiśmy o miłości. Zawsze o miłości, ale za każdym razem o jej innym obliczu. «Czy ojciec mnie kocha?»-spytałam na początku przedwcześnie i prowokacyjnie. Potem nie musiałam już pytać. Nawet mnie już nie dziwiło, że młoda kobieta może zaprzyjaźnić się z ponadosiemdziesięcioletnim starcem. Ojciec Bosmans ma więcej radości życia, humoru i wewnętrznego spokoju niż wielu ludzi o połowę od niego młodszych. Jako jeden z pierwszych dowiedział się, że spodziewam się maleńkiej Stasi. Wiem, że się w tej intencji modlił. A gdy spotkali się na wózkach - on i mój mąż Steven, chory na stwardnienie rozsiane - obaj śmiali się z własnego inwalidztwa, jakby było powodem szczególnej radości. «Niektóre sprawy wyglądają na nieszczęście, a przecież są błogosławieństwem»".
Ojciec Bosmans, nawet unieruchomiony przez chorobę i wiek, daje siebie z miłością, bezinteresownie, za darmo. Nie mogłam tego daru zachować tylko dla siebie. Postanowitam rozmowy nagrywać, by w formie książkowej trafiły do polskich czytelników, dla których ksiądz Bosmans dołączył napisany z trudem lewą ręką autograf i dedykację: „Wiele szczęścia dla wszystkich polskich czytelników”.

Inne pozycje - ks. Phil Bosmans

8,00 zł
24,90 zł
Okładka %
ks. Phil Bosmans
24,90 zł 23,90 zł
Okładka
ks. Phil Bosmans
19,90 zł
Okładka
ks. Phil Bosmans
16,80 zł
Okładka
ks. Phil Bosmans
11,40 zł
16,80 zł
Okładka
ks. Phil Bosmans
11,40 zł
Okładka
ks. Phil Bosmans
15,75 zł
Okładka
ks. Phil Bosmans
15,75 zł
Okładka
ks. Phil Bosmans
15,75 zł
15,75 zł
Okładka
ks. Phil Bosmans
15,75 zł