Powrót na poprzednią stronę

Fascynujący Izrael

Fascynujący Izrael

Estera Wieja

KOINONIA Ustroń 2009

ISBN: 978-83-60124-28-4
Janusz Szczotka (zdjęcia)
format: 207x265, stron: 187, oprawa: twarda

INDEKS: KOI0091B23935

Cena: 49,00 zł – brak w sprzedaży (informacja: kmt@kmt.pl)

Album Fascynujący Izrael to zbiór profesjonalnych fotografii z Izraela autorstwa Janusza Szczotki wraz z ich dokładnymi opisami, zawierającymi informacje kulturowe, historyczne i biblijne, zebrane i opracowane przez Esterę Wieję.

Niewiele zostało wydanych w Polsce albumów fotograficznych na temat Izraela, tym bardziej takich, które oprócz miejsc świętych, obejmowałyby również inne wspaniałe walory tego kraju - niebywałą naturę, ślady bogatej kultury oraz miejsca historyczne, związane z historią biblijną. Album Fascynujący Izrael ukazuje prawdziwy i pełny obraz tej ziemi o historii sięgającej wielu tysięcy lat, o kilku strefach klimatycznych, ogromnych zasobach naturalnych oraz społeczeństwie rozwijającym się od zaledwie kilkudziesięciu lat.

Janusz Szczotka i Estera Wieja zabierają czytelnika tam, dokąd przeciętny turysta nie dociera, i zapraszają w barwną, ilustrowaną podróż po miejscach, które są bliskie sercom Polaków. Album inspiruje do zapoznania się z Izraelem jako ziemią ojców naszej wiary i krajem bardzo bliskim nam ze względu na wspólną historię narodu polskiego i żydowskiego. Profesjonalne fotografie z dokładnymi opisami sprawiają, że podróż ta przybiera wymiar osobisty. Jeśli ktoś jeszcze nie był w Izraelu, ten album sprawi, że zapragnie osobiście zobaczyć tę fascynującą ziemię.

 

Kategorie

Książki / Kultura / Albumy

 

Inne pozycje autorów dostępne w księgarni