Powrót na poprzednią stronę

W sercu kobiecego homoseksualizmu

W sercu kobiecego homoseksualizmu

Kompleksowy podręcznik terapeutyczny

Janelle Hallman

Wydawnictwo Światło-Życie Kraków 2010

ISBN: 978-83-7535-043-2
format: 128 x 200, stron: 442, oprawa: miękka

INDEKS: WSZ0079B27286

Cena: 49,00 zł – brak w sprzedaży (informacja: kmt@kmt.pl)

Nie tylko na polskim, ale również na światowym rynku księgarskim odczuwa się niedostatek opracowań na temat kobiecego homoseksualizmu. Książka Janelle Hallman to bodaj pierwsza publikacja na ten temat ukazująca się w języku polskim.

Autorka, certyfikowany doradca i terapeuta, z pasją, szacunkiem i miłością pochyla się nie tyle nad problemem, ile nad kobietami, które go przeżywają. Dostrzega ich wewnętrzne piękno i przez mądre, pełne zaangażowania towarzyszenie swoim pacjentkom pomaga im odkryć wewnętrzny potencjał, tkwiący w ich kobiecości. Uczy je wykorzystania tego potencjału do tworzenia dobrych relacji z kobietami i mężczyznami. Towarzyszy im w odnajdywaniu swojego miejsca w świecie bez walki oraz w odchodzeniu od niewłaściwych wyborów i powrocie do pierwotnego zamysłu, jaki miał Bóg, stwarzając kobietę i mężczyznę.

Ten przystępny podręcznik będzie pomocą dla psychologów i terapeutów, dla wychowawców i duszpasterzy, dla kobiet doświadczających niechcianego homoseksualizmu i dla ich bliskich, a także dla każdej kobiety, która pragnie dojrzale i pięknie przeżywać swoją kobiecość.

 

Kategorie

Książki / Życie chrześcijańskie / Płciowość

Książki / Duchowość / Ogólna

Książki / Inne / Psychologia