Okładka

Żywot i Bolesna Męka Pana Naszego Jezusa Chrystusa i Najświętszej Matki Jego Maryi

z Tajemnicami Starego Przymierza bł. Anna Katarzyna Emmerich Wydawnictwo: Wydawnictwo Maria Vincit Dział: Powieść Format: 210x297 Stron: 920 Oprawa: miękka ISBN: 9788385647065 INDEKS: MAV0004B28310
139,00 zł
Darmowa dostawa od 150 zł Paczkomaty 10 zł Poczta Polska 15 zł Za pobraniem 15 zł

Opis

Anna Katarzyna Emmerich, Żywot i Bolesna Męka Pana Naszego Jezusa Chrystusa i Najświętszej Matki Jego Maryi wraz z Tajemnicami Starego Przymierza, 2004 r. : Nareszcie, po długim oczekiwaniu wyszło wznowienie tej publikacji. Książka ta jest ulepszona i udoskonalona od poprzedniego wydania. Ponad 170 pięknych ilustracji. Dodatkowo znajduje się mapa (format A3) Jerozolimy za czasów Jezusa z zaznaczoną Drogą Krzyżową.
Po Piśmie Świętym uważana za jedną z najlepszych w dwutysięcznej historii chrześcijaństwa! To wielka Łaska Boża na obecne czasy!
Skierowana nie tylko do wierzących, aby jeszcze bardziej ożywili i pogłębili swoją wiarę i miłość do Boga, ale do wszystkich ludzi, wykształconych i prostych, odłączonych od Kościoła Katolickiego jak i niewierzących w Boskie i odkupieńcze posłannictwo Chrystusa. To unikalne, jedyne w Polsce wydanie zawiera opis wszystkich nadprzyrodzonych wizji słynnej na cały świat niemieckiej stygmatyczki A. K. Emmerich. Dzięki specjalnej Łasce Bożej widziała całe dzieło stworzenia i odkupienia, stworzenie Aniołów, Raju, Adama, Ewy i ich upadek, oraz jak Bóg przez wielkich Proroków Starego Testamentu przygotowywał ludzkość na przyjście Jezusa. Widziała też początki Kościoła i przyszłe Jego zmagania z Szatanem aż do końca czasów. Dowiadujemy się o wydarzeniach i wielkich postaciach ze Starego jak i Nowego Testamentu oraz podróżach apostolskich Jezusa o których nie ma wzmianki w Piśmie Świętym i Tradycji. Objawiona jej działalność nauczycielska i cudotwórcza Jezusa aż do Jego Wniebowstąpienia, może być wielką pomocą dla kapłanów w ich pracy duszpasterskiej. Fenomen tej książki polega na tym, że nikomu nie udało się tak realistycznie ukazać zarówno Bóstwo jak i człowieczeństwo Chrystusa. Nikt tak realistycznie i w całej swojej głębi (poza Matką Bożą), widzianej od strony historycznej jak i duszy Jezusa, nie miał objawionej Jego wstrząsającej Męki, która zainspirowała Mela Gibsona, twórcę najlepszego w historii chrześcijaństwa filmu religijnego “PASJA”, który tylko w małej cząstce oddaje to co zostało tutaj opisane! Nie mając żadnego wykształcenia i nie będąc nigdy w Palestynie wprawiła w zdumienie wielu uczonych, większą od nich samych, znajomością bohaterów biblijnych, faktów historycznych i miejscowości na przełomie tysięcy lat.

Inne pozycje - bł. Anna Katarzyna Emmerich

29,90 zł
Okładka %
bł. Anna Katarzyna Emmerich
39,90 zł 37,00 zł
39,90 zł 35,00 zł
44,90 zł 39,99 zł
39,90 zł
34,90 zł
19,90 zł
6,80 zł
Okładka
bł. Anna Katarzyna Emmerich
39,90 zł
Okładka
bł. Anna Katarzyna Emmerich
24,90 zł
129,00 zł 119,00 zł
185,00 zł