Okładka

Dzieci Ugandy (DVD)

Wydawnictwo: Dobry Skarbiec.pl Dział: Multimedia INDEKS: DOS0038A28505
21,00 zł
Darmowa dostawa od 150 zł Paczkomaty 10 zł Poczta Polska 15 zł Za pobraniem 15 zł

Opis

Film DZIECI UGANDY jest relacją z pracy w organizacji charytatywnej „Bringing Hope To The Family" (Przynosząc Nadzieję Do Rodziny) w wiosce Kaihura w zachodniej Ugandzie. Od wielu lat organizacja ta niesie pomoc sierotom i wdowom, żyjącym na terenie dystryktu Kyenjojo. W roku 2007 BHTF troszczyła się już o ponad 2000 sierot i 300 wdów, realizując różne projekty pomocy.
Honorata Wąsowska przybliża nam misję w„Bringing Hope To The Family". Jako bezpośrednia uczestniczka tej pracy ukazuje prawdziwe oblicze życia ugandyjskich sierot. Film ten jest okazją do obejrzenia ciekawej historii o dzieciach żyjących w głębokiej Afryce, o których nigdy nie zapomniał Bóg.
Wszystkie niezbędne informacje dotyczące pomocy dzieciom Ugandy znajdziesz pod adresem: WWW.UGANDA.INFO.PL
Dochód ze sprzedaży tego DVD jest przekazywany na pomoc dzieciom w kilku domach dziecka w dystrykcie Kyenjojo w Ugandzie.

"Chrześcijańskie życie bez wizji dla swego życia, bez pewności kierunku i miejsca, w którym Bóg chciałby nas widzieć, sprawia, że chrześcijanie marnują potencjał, który Bóg w nich ulokował i pozostają niespełnieni w życiu. Wierzę, że mój pobyt w Ugandzie był tym miejscem, w którym Bóg wtedy chciał mnie widzieć i o tym opowiadam w tej książce."