Powrót na poprzednią stronę

Słońce Twojego sekretu (książka + 2xCD)

Słońce Twojego sekretu (książka + 2xCD)

7 biblijnych tajemnic urody, siły i powodzenia w miłości

o. Fabian Błaszkiewicz SJ

Wydawnictwo MO-RECORDS Nowy Sącz 2012

INDEKS: MOR0007A33972

Cena: 32,00 zł – brak w sprzedaży (informacja: kmt@kmt.pl)

Autor bestsellerowych audiobooków i książek zwraca się tylko do dorosłych kobiet w przekazie, który każdej z nich pomoże być wyjątkową.
W eseju i nagraniu dowiadujemy się, jak zbudować trwałą i zdrową relację, jak zdobywać mężczyznę i jak pozwolić mu dojrzeć, jak utrzymać zainteresowanie mężczyzny przez wiele lat.
Autor mówi także o wyjątkowości kobiet i o emocjonalnych źródłach urody.

Fabian Błaszkiewicz SJ jest charyzmatycznym mówcą, szkoleniowcem, mentorem. Od kilkunastu lat pracuje z kobietami – nad ich poczuciem własnej wartości, budowaniem zdrowych relacji, uzdrawianiem wspomnień, wychodzeniem z nałogów, rozwijaniem talentów i kariery zawodowej – zarówno w grupach, jak i indywidualnie. Te doświadczenia przelał na płytę "Słońce Twojego sekretu".

Małgorzata Kożuchowska:
"Kobiety są wyjątkowe. To wiadomo. Ale co zrobić, żeby dostrzegli to ci, na których zależy nam najbardziej? Skąd bije źródło naszego prawdziwego światła, wobec którego mężczyzna nie może pozostać obojętnym? Barwne i ekspresyjne wykłady Ojca Fabiana prowadzą do zaskakujących refleksji. Zapnijcie pasy, bo to będzie niezła jazda..."

 

Kategorie

Multimedia / CD-ROM / Multimedia

Multimedia / Rekolekcje i inne na CD / CD-Rekolekcje

 

Inne pozycje autora dostępne w księgarni