Okładka

Sztuka czułości. Ksiądz Jan Kaczkowski o tym, co najważniejsze

Joanna Podsadecka Wydawnictwo: Wydawnictwo WAM Dział: Ogólna Format: 124x194 Stron: 208 Oprawa: twarda ISBN: 9788327714879 INDEKS: WAM4403B47759
39,90 zł
Darmowa dostawa od 150 zł Paczkomaty 10 zł Poczta Polska 15 zł Za pobraniem 15 zł

Opis

Wrażliwość na drugiego, choćby nie wiem jak był inny, choćby nie wiem jak był dziwny, jest właściwie kryterium zbawienia. Jeśli przestaniecie walczyć o relacje z najbliższymi, to będzie coś najgorszego, co możecie w życiu zrobić.

Ks. Jan Kaczkowski

Autorytet, powiernik, przyjaciel. Ksiądz, któremu można było zaufać. Rozumiał dramat ludzkiego cierpienia i potrafił na nie odpowiedzieć - czułością. Dziesięć miesięcy przed śmiercią otrzymał z Australii list z prośbą o pomoc od człowieka, którego nie znał. Wybrał się w podróż na drugi koniec świata, choć wszyscy próbowali wybić mu to z głowy.

Dla bohaterów tej książki jego wizyta okazała się przełomowa. Dopiero czułość księdza Jana pozwoliła im po wielu latach udręki pogodzić się z własnym życiem.

Poznaj historie Barbary i Marka. Przekonaj się, jak potężna jest siła bliskości, wrażliwości, życzliwego gestu, uważnego słuchania, autentycznej troski.

Inne pozycje - Joanna Podsadecka

Okładka
ks. Józef Tischner, Joanna Podsadecka
42,90 zł
Okładka
ks. Jan Kaczkowski, Joanna Podsadecka
39,90 zł
Okładka
Krzysztof Burnetko, Witold Bereś, Joanna Podsadecka
80,00 zł