Okładka

Wydarzenia Nowego Testamentu. Nauczanie Jezusa

Natalia Ginalska Anna Wiśnicka Wydawnictwo: Wydawnictwo Sfinks Dział: Kolorowanki, wycinanki Format: 205x285 Stron: 16 Oprawa: miękka ISBN: 9788380770461 INDEKS: SFS0015C51164
Darmowa dostawa od 150 zł Paczkomaty 10 zł Poczta Polska 15 zł Za pobraniem 15 zł

Opis

Rajski ogród, barwne i różnorodne zwierzęta wchodzące do Arki Noego, piękny pałac Salomona, a nade wszystko życie i nauczanie Jezusa, to kilka ze scen, które możecie poznać. Razem z Kolorowankami biblijnymi zobaczycie, jak wyglądał świat w czasach biblijnych oraz dowiecie się, jakie nauki zawiera Pismo Święte. Kolorując obrazki i przyklejając dołączone naklejki, rozpoczniecie fascynującą i kolorową podróż po świecie Biblii. Bawcie się i uczcie!

Kolorowanki biblijne są również rewelacyjną pomocą w wychowaniu dzieci. Dzięki nim najmłodsi poznają sceny przedstawione w księgach Starego i Nowego Testamentu.

Dołączone do każdego obrazka opisy wyjaśnią dzieciom znaczenie przedstawionej sceny, a kolorowe naklejki dostarczą dodatkowej radości płynącej z kolorowania i uczenia się. „Kolorowanki biblijne” to seria sześciu zeszytów przedstawiających sceny biblijne począwszy od stworzenia świata. Pierwsze trzy zeszyty obrazują wydarzenia ze Starego Testamentu, kolejne trzy pokazują wydarzenia z Nowego Testamentu.

Kolorowanki biblijne to niezwykła wędrówka śladami Biblii, uczą i w inteligentny sposób bawią dzieci.

Inne pozycje - Natalia Ginalska

Inne pozycje - Anna Wiśnicka

6,00 zł