Powrót na poprzednią stronę

To my wychowamy Kościół

To my wychowamy Kościół

Magdalena Korzekwa - Kaliszuk, Monika Waluś, Małgorzata Terlikowska, Ewa Kiedio, Anna Maria Saj, Weronika Kostrzewa, Justyna Melonowska, Marta Titaniec

Wydawnictwo eSPe Kraków 2021

ISBN: 9788382010718
format: 140x200, stron: 320, oprawa: miękka

INDEKS: ESP1102B55840

Cena: 39,90 zł

Inspirujące rozmowy o Kościele, który wychowuje i jest wychowywany.

Wśród pytań na temat przyszłości Kościoła coraz częściej pojawia się pytanie o rolę kobiet we wspólnocie ludzi wierzących. Stosunkowo rzadko jednak pyta się kobiety o ich osobiste doświadczenie wiary i wątpliwości oraz wyzwania, które się z wiarą łączą. Kim jest dla kobiet Jezus Chrystus i gdzie się z Nim spotykają? Jaką wiarę chcą przekazać swoim dzieciom? Czego oczekują od Kościoła, a co chciałyby Kościołowi dać? Jak opowiadają o Bogu innym kobietom?

Takie pytania odważyła się zadać swoim rozmówczyniom Magdalena Kędzierska-Zaporowska. W ich bardzo osobistych rozmowach padło wiele różnych i nieoczywistych odpowiedzi, które mogą stanowić inspirację dla wszystkich wierzących – zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

Kobiety także dziś rozmawiają ze Zmartwychwstałym i także dziś wzywane są, by przekazywać światu Dobrą Nowinę o miłości Boga do człowieka – jako matki, wychowawczynie, nauczycielki, publicystki. Warto wsłuchać się w tę ich fascynującą opowieść. To tą opowieścią wychowują Kościół.

 

Inne pozycje autorów dostępne w księgarni

Magdalena Korzekwa - Kaliszuk

Monika Waluś

  Małgorzata Terlikowska

  Ewa Kiedio

  Anna Maria Saj

  Weronika Kostrzewa

   Justyna Melonowska

    Marta Titaniec