Okładka

My, Ozdrowieńcy! Rozmowy z covidem w tle

Andrzej Krynicki Wydawnictwo: Wydawnictwo Święty Wojciech Dział: Wywiady Format: 155x225 Stron: 264 Oprawa: miękka ISBN: 9788380654495 INDEKS: WOJ1219B55966
39,90 zł
Darmowa dostawa od 150 zł Paczkomaty 10 zł Poczta Polska 15 zł Za pobraniem 15 zł

Opis

Coraz więcej wśród nas Ozdrowieńców. Po ponad roku trwania pandemii liczba ich wzrasta z każdym dniem, ale ich status jest nadal nieuregulowany.
Kim są ludzie, którzy pokonali covid? Jak bardzo to doświadczenie wpłynęło na ich życie, kariery, środowiska, w których funkcjonują? W jakim stopniu zmieniło się ich życie codzienne, zawodowe, relacje z ludźmi, odbiór świata?
To propozycja wydawnicza, w której głosu udzielono Ozdrowieńcom – znanym osobom z życia publicznego, artystom, specjalistom, księżom. Bez względu na profesję i status społeczny łączy ich jedno: pokonali chorobę, która w ostatnim czasie wstrząsnęła całym światem. Ich świadectwa mogą stać się początkiem szerszego dyskursu społecznego wokół zjawiska pandemii, a w szczególności statusu Ozdrowieńców i jakości ich życia po przejściu choroby. Bohaterowie tej książki już wiedzą, co to znaczy: wykluczenie, stygmatyzacja, depresja, samotność, ale także… nadzieja i szansa na nowe. Prędzej czy później większość z nas będzie mogła powiedzieć o sobie: Ja, Ozdrowieniec.