Powrót na poprzednią stronę

Sekretne życie demonów

Sekretne życie demonów

Aleksander Bańka

Wydawnictwo RTCK Nowy Sącz 2021

ISBN EAN: 9788366523814 (ISBN: 978-83-66523-81-4)
format: 140 x 210, stron: 256, oprawa: miękka

INDEKS: RTC0094B56622

Cena: 39,90 zł

Ta walka jest już wygrana.
Opowieść o Wielkim Przegranym.

Sekretne życie demonów to naturalna kontynuacja Sekretnego życia aniołów. Gdzieś między rzeczywistością anielską a rzeczywistością niebiańską, do której zmierzamy, jest wymiar duchowej walki, którą każdy z nas musi stoczyć w swej drodze do nieba - przestrzeń zmagań z tym, który w tej drodze chce nam przeszkodzić.

Moja opowieść o Wielkim Przegranym nie jest czysto teoretycznym zreferowaniem tego, co o złym duchu mówi chrześcijańska demonologia. To teoria w dużej mierze potwierdzona i zweryfikowana w praktyce.

Zły duch, szatan, demon, diabeł czy anioł upadły… - możemy przypisywać mu różne określenia - jest śmiertelnym wrogiem dla każdego chrześcijanina. Mamy więc obowiązek toczyć z nim walkę na śmierć i życie. W rzeczywistości ta walka już jest wygrana, bo, żyjąc autentycznie w zjednoczeniu z Chrystusem, mamy pewność zwycięstwa.

Chodzi o to, żeby zwycięstwo w pełni się objawiało w naszym życiu. Walczymy o to, by iść prostą drogą, by nie wikłać się w niepotrzebne trudności, których możemy uniknąć w tej wędrówce, a przede wszystkim -mimo że jesteśmy na zwycięskiej pozycji, a zbawienie mamy na wyciągnięcie ręki - żebyśmy nie zeszli na manowce, z których nie ma już powrotu.

 

Inne pozycje autora dostępne w księgarni

Aleksander Bańka