Okładka

Życie świadome celu

Rick Warren Wydawnictwo: Wydawnictwo Chrześcijańskiej Fundacji "Życie i Misja" - KOINONIA Dział: Ogólna Format: 160x245 Stron: 336 Oprawa: miękka ISBN: 9788364489389 INDEKS: KOI0019B10279
54,00 zł
Darmowa dostawa od 150 zł Paczkomaty 10 zł Poczta Polska 15 zł Za pobraniem 15 zł

Opis

Odkryj ŻYCIE ŚWIADOME CELU, poznając doskonały, Boży plan dla ciebie – zarówno na dzień dzisiejszy, jak i na całą wieczność. Wszelkiego rodzaju poradniki często sugerują, by starać się odkrywać znaczenie i cel swojego życia, wnikając w samego siebie, lecz jak twierdzi autor, to nie jest to najlepsze miejsce do rozpoczęcia. Musisz zacząć od Boga, twojego Stwórcy i od jego przyczyny, dla których nas stworzył. Zostaliśmy stworzeni przez Boga i dla Boga, a zanim tego nie pojmiemy, życie nigdy nie będzie miało dla nas sensu.

Książka prowadzi czytelnika w czterdziestodniowej, duchowej podróży, która daje odpowiedź na najważniejsze życiowe pytanie: Po co ja tutaj tak naprawdę jestem? Poznanie Bożego celu, dla którego Bóg nas stworzył, likwiduje napięcie, pomaga skupić nasze siły, ułatwia podejmowanie decyzji, nadaje znaczenie naszemu życiu i co najważniejsze, przygotowuje nas na wieczność.

Życie świadome celu stanowi podstawę życia chrześcijańskiego XXI wieku – stylu życia opartego na Bożych, wiecznych zasadach, a nie na wartościach kulturowych. Wykorzystując 1 200 odniesień do Pisma Świętego, rzuca wyzwanie konwencjonalnym definicjom uwielbienia, społeczności, służby czy ewangelizacji. Autor oferuje czystą, pełną mądrości esencję tego, na czym polega życie.

Jest to książka o nadziei, stawiająca wyzwanie, do której wraca się po kilka razy i która ma szanse przejść po latach do klasyki czytanej przez następne pokolenia.

Inne pozycje - Rick Warren

Okładka
Rick Warren, Gary Zimak, Jennifer Dukes Lee
80,00 zł
Okładka
Rick Warren, Jennifer Dukes Lee, Rick Warren
49,00 zł