Powrót na poprzednią stronę

Pomoc w odbudowaniu życia w obfitości (CD mp3)

Pomoc w odbudowaniu życia w obfitości (CD mp3)

KOINONIA Ustroń 2010

Henryk Wieja (mówca), Alina Wieja (mówca)

INDEKS: KOI0123A27939

Cena: 24,00 zł – brak w sprzedaży (informacja: kmt@kmt.pl)

Program „Siedem słupów Mądrości” został przygotowany z myślą o osobach zaangażowanych w prace z zakresu poradnictwa rodzinnego, małżeńskiego, indywidualnego oraz w prace z młodzieżą. Program jest cennym narzędziem dla osób niosących pomoc tym, którzy zmagają się z problemami: kłamstwa, manipulacji, niszczącego gniewu, niewłaściwego postrzegania siebie, innych oraz Boga, z kłopotami finansowymi, brakiem zdrowych więzi i brakiem przebaczenia.
Wykładowcy na bazie wieloletniego doświadczenia w pracy z ludźmi przedstawiają proces pomagania innym, by w precyzyjny i praktyczny sposób rozpoznać potrzeby i te dziedziny życia, które wymagają uleczenia oraz wprowadzenia zmian.

Henryk i Alina Wieja – założyciele i dyrektorzy Chrześcijańskiej Fundacji Życie i Misja. Są zaangażowani w działaniach na rzecz małżeństwa i rodziny. Są również autorami wielu książek i artykułów. Maja dwójkę dorosłych już dzieci.

Henryk, lekarz medycyny, założył i prowadzi Ośrodek Medycyny Prewencyjnej i Opieki Kompleksowej. Jest cenionym i dynamicznym mówcą, nauczycielem Słowa Bożego. Alina jest założycielem i dyrektorem Instytutu Poradnictwa Chrześcijańskiego oraz redaktorem naczelnym czasopisma „Nasze Inspiracje”.

 

Kategorie

Multimedia / CD-ROM / Multimedia

Multimedia / Rekolekcje i inne na CD / Konferencje

 

Inne pozycje autorów dostępne w księgarni