Okładka

Zapomniana sztuka prawdziwego piękna

Jak stać się kobietą pełną wdzięku Leslie Ludy Wydawnictwo: Dobry Skarbiec.pl Dział: Zdrowie Format: 145x205 Stron: 208 Oprawa: miękka ISBN: 9788361131809 INDEKS: DOS0055B31203
25,00 zł
Darmowa dostawa od 150 zł Paczkomaty 10 zł Poczta Polska 15 zł Za pobraniem 15 zł

Opis

W dzisiejszych czasach, gdzie wszystko wydaje obracać się wokół seksu, popkulturowe wzorce piękna to top modelki, sławne aktorki i gwiazdy rocka. Często jednak rezultaty naśladowania tych wzorców są opłakane – kompleksy, anoreksja, bulimia i rozwiązłość seksualna.

Popularna autorka książek i mówczyni, Leslie Ludy, dzieli się odmienną wizją kobiecego piękna, które zostało zaplanowane dla nas przez Boga – zapierającym dech w piersiach blaskiem, jakim świeci kobieta przemieniona całkowicie przez Chrystusa. Zostaniesz zainspirowana, aby podążyć w stronę zupełnie nowego modelu wewnętrznego i zewnętrznego piękna. Odkryjesz cenne rady jak:

prezentować piękno Chrystusa poprzez to jak się ubierasz, zachowujesz i żyjesz

pokonać kompleksy i spojrzeć na siebie Bożymi oczami

stać się atrakcyjną dla właściwego mężczyzny

zbudować swoją kobiecość na Bożych, a nie światowych wartościach

Prawdziwe piękno to coś więcej niż wygląd. Dzieląc się wziętymi z życia historiami, praktycznymi radami i odświeżającymi inspiracjami, Leslie poprowadzi cię w podróż, która zmieni twoje życie, drogą do kobiecego wdzięku, wewnętrznego blasku i nieprzemijającej urody.