Okładka

Komplet książek Anny Argasińskiej

Anna Argasińska Wydawnictwo: Wydawnictwo ARKA Dział: Świadectwa Stron: 1610 Oprawa: miękka INDEKS: ARK0027B37074
154,00 zł
Darmowa dostawa od 150 zł Paczkomaty 10 zł Poczta Polska 15 zł Za pobraniem 15 zł

Opis

Komplet książek:
"Jezus Miłosierny nawraca... Cz. 1"
"Jezus Twój nauczyciel. Cz. 2"
"Jezus twój uzdrowiciel. Cz. 3"
"Nie wyście Mnie wybrali, ale Ja was, abyście szli (...) i owoc przynosili. Cz. 4"
"Jeśli się nie odmienicie i nie staniecie jak dzieci, nie wejdziecie do Królestwa Niebieskiego." Cz. 5

"Jezus Miłosierny nawraca... Cz. 1"
Pierwsza część. Anna Argasińska to prawdziwa warszawianka. Gdy wyfrunęła z domu zaczęła zdobywać świat, ale po latach stwierdziła, że nic nie zdobyła, za to straciła męża (odszedł od niej), syn jest na krawędzi utraty życia a ostatnie 20 lat życia po prostu przepadło. Gdy była na dnie rozpaczy odbyła rekolekcje i od tej chwili zaczęło się jej nawrócenie…

"Jezus Twój nauczyciel. Cz. 2"
Książka autorki jest świadectwem powrotu Anny Argasińskiej do Boga, który posłużył się nie tylko ludźmi, by zdobyć jej serce, lecz użył także niezykłego : SAM zaczął przemawiać do niej (przez ,,słowa wewnętrzne) od początku 1996 roku. W oparciu o notatki z tych rozmów Stwórcy ze stworzeniem powstała pierwsza i druga książka, będąca świadectwem nawrócenia syna Autorki, Pawła i dojrzewania w wierze jej samej. Jezus przekazuje Annie orędzia do wielu osób nawet do całego narodu polskiego, ucząc m.in. rozumienia i dźwigania codziennego krzyża.
Czytelnik pozostanie pod wrażeniem niezwykłego klimatu serdeczności i czułości miłosiernego Boga, do którego mogą zbliżyć się bez skrępowania Jego dzieci, przyjaciele, poszukujący prawdy i błądzący

"Jezus twój uzdrowiciel. Cz. 3"
Mało jest teraz ludzi zdrowych. Trwa więc gorączkowe poszukiwanie uzdrowicieli, często zakończone fiaskiem. Kto jednak powierzy się rękom Jezusa, w Jego „sanatorium” nigdy nie dozna rozczarowań, choć ceny bywają tam nieraz dość wysokie! Warto o tę niezwykłą książkę Anny Argasińskiej, powstałą dzięki rzadkiemu charyzmatowi rozmów z Jezusem - poznać perypetie życiowe Autorki (rozczarowanej bezradnością lekarzy) oraz jej syna (uzależnionego) na tle ich środowiska życiowego. Dzięki tej lekturze możemy my sami otworzyć się na potężne działanie Boga w naszej duszy i ciele, gdyż cała książka przepojona jest mocą i miłością Jezusa, wołającego: Chcę! Bądź uzdrowiony! Możemy przebyć drogę od progu załamania i rozpaczy do wielkiego Alleluja!

"Nie wyście Mnie wybrali, ale Ja was, abyście szli (...) i owoc przynosili. Cz. 4"
Tytuł książki podyktował Autorce Pan Jezus. „Jezus ukazał się najpierw Marii Magdalenie, z której przedtem wyrzucił siedem złych duchów” (Mk 16, 9). Nie chcieli uwierzyć… Wyrzucał im brak wiary. Byli bardziej przywiązani do swojego scenariusza (zresztą opartego na faktach) niż do świadectwa… No bo dlaczego najpierw Magdalenie a nie im? Może akurat oni byli dla pozostałych mało wiarygodni? Nie wiadomo. Nie zawsze z tej strony, z której akurat się spodziewamy, z której byłoby – naszym zdaniem – najgodniej i tak po Bożemu. Nie bądźmy uparci. Pan Bóg ma prawo do swoich dróg. Najważniejsze, że przychodzi. „«(…) Surowo zabrońmy im przemawiać do kogokolwiek w to imię!». (…) Lecz Piotr i Jan odpowiedzieli: «Rozsądźcie, czy słuszne jest w oczach Bożych bardziej słuchać was niż Boga? Bo my nie możemy nie mówić tego, cośmy widzieli i słyszeli». (…) A człowiek, który doznał tego cudownego uzdrowienia, miał ponad czterdzieści lat” !

"Jeśli się nie odmienicie i nie staniecie jak dzieci, nie wejdziecie do Królestwa Niebieskiego. Cz. 5"
Autorka korzysta z przekładów Biblii z języków oryginalnych.

Inne pozycje - Anna Argasińska

27,00 zł
26,00 zł
33,00 zł