Powrót na poprzednią stronę

Tajemnice Ewangelii. Skarby Dobrej Nowiny

Tajemnice Ewangelii. Skarby Dobrej Nowiny

ks. Edward Staniek

Dom Wydawniczy "Rafael" Kraków 2020

ISBN: 9788366560130
format: 210x275, stron: 496, oprawa: twarda

INDEKS: RAF0669B41563

Promocja: 99,90 zł 95,00 zł

Tajemnice Ewangelii to monumentalne albumowe wydanie znakomitych komentarzy do Ewangelii autorstwa ks. prof. Edwarda Stańka. Jest to bezcenna pozycja do domowej biblioteki, która przez lata służyć będzie jako doskonały przewodnik dla wszystkich pragnących zadbać o własny duchowy rozwój. Pomoże ubogacić życie rozważaniem i wcielaniem w czyn słów Ewangelii.

Słowo Boże, mimo że zapisane dwa tysiące lat temu, jest ciągle żywe. Wpływa bowiem na nasze decyzje i pomaga nawiązywać kontakt z Bogiem. Dlatego też ta wielka księga z Dobrą Nowiną powinna się znaleźć w każdym katolickim domu!

Ewangelia jest skarbem, jaki Kościół wkłada w ręce każdego wierzącego człowieka. Potraktowanie jej jako koncepcji wychowania należy już do tych, którym zależy, by stać się uczniem Jezusa... W naszym pokoleniu właściwie nikt nie będzie się mógł wymówić, że nie miał dostępu do Ewangelii. Jej tekst znajduje się prawie w każdym domu. Trudno też będzie chrześcijaninowi wyjaśnić, dlaczego za Architekta swego życia nie obrał Chrystusa.

- Autor

 

Inne pozycje autora dostępne w księgarni

ks. Edward Staniek