Powrót na poprzednią stronę

We wszystkim Chrystus

We wszystkim Chrystus

bp Stanisław Stefanek

Wydawnictwo SPES Łomża 2017

ISBN: 978-83-938926-6-2
format: 150x220, stron: 320, oprawa: miękka

INDEKS: SPE0062B46666

Cena: 34,90 zł – brak w sprzedaży (informacja: kmt@kmt.pl)

WE WSZYSTKIM CHRYSTUS. O NARODZIE, KOŚCIELE, MEDIACH I RODZINIE z Biskupem Stanisławem Stefankiem TChr rozmawia Marzena Nykiel

WE WSZYSTKIM CHRYSTUS to książka, rozmowa znanej publicystki Pani Marzeny Nykiel z JE Ks. Bpem Stanisławem Stefankiem TChr. Autorzy podczas rozmowy poruszają ciekawe i ważne tematy dotyczące Narodu, Kościoła, mediów czy rodziny. Bp Stanisław odpowiada na pytania dotyczące początków sakry biskupiej przyjmowanej w aurze strajków i przemian społecznych, zauważa najważniejsze problemy z którymi spotyka się rodzina ukazując gdzie jest ich przyczyna. W rozmowie odnosi się również do istnienia i funkcjonowania mediów przez które kreowana jest rzeczywistość, a także do prawdy o Jedwabnym i zamachu na arcybiskupa Wielgusa.

Od początku istnienia mediów ogólnopolskich takich jak Radio Maryja czy Telewizja Trwam ale też mediów regionalnych takich jak powołane przez Niego Diecezjalne Radio Nadzieja, mogliśmy usłyszeć Jego głos. Katecheza, homilie, wykłady czy rozmowy niedokończone to antenowy czas w którym słyszeliśmy czym żyje i w jaki sposób postrzega i rozumie Kościół, Naród, Rodzinę J. E. Ks. Biskup dr Stanisław Stefanek TChr. Wielokrotnie podejmował się oceny często trudnych spraw naszej codzienności. Niestrudzony, konsekwentny, odważny i zdecydowany, a przede wszystkim patrzący na świat oczyma wiary wciąż pomaga zrozumieć świat.

 

Kategorie

Książki / Teologia / Teologia