Okładka

Jak Ojciec Pio zmienił Moje życie

Piero Drioli Wydawnictwo: Wydawnictwo AA s. c. Dział: Świadectwa INDEKS: WAA0514B49615
29,90 zł
Darmowa dostawa od 150 zł Paczkomaty 10 zł Poczta Polska 15 zł Za pobraniem 15 zł

Opis

Czy piłka nożna może mieć wymiar duchowy? Czy najlepsi gracze i trenerzy świata mogą być ludźmi wierzącymi także na boisku? Czy futbol można przeżywać także w duchowy sposób? Czy wiara odgrywa znaczącą rolę w życiu sław futbolowego świata?

Tak! Doskonałym dowodem na to jest właśnie ta książka, napisana przez miłośnika futbolu i przyjaciela wielu futbolowych sław, a zarazem jednego z duchowych synów świętego Ojca Pio. Piero Drioli osobiście poznał św. Ojca Pio dzięki matce, która zabierała go jako dziecko do San Giovanni Rotondo, z rąk św. Ojca Pio przyjął także Pierwszą Komunię Świętą. W młodości Piero oddał się prostym uciechom życia, ale doświadczenie| spotkania z Ojcem Pio pozostało w nim i inspirowało go do odnowienia swojego życia dla Boga. Piero Drioli w sposób szczególny zaangażował się w propagowanie Zeszytu Miłości, niewielkiej książeczki spisanej przez Luigiego Gaspariego na polecenie jego duchowego ojca i przewodnika, św. Ojca Pio.

W książce „Jak Ojciec Pio zmienił moje życie” Drioli wyraża przekonanie, że przesłanie zawarte w Zeszycie Miłości może przyczynić się do nawrócenia wielu osób, a nawet skrywa w sobie nieujawnione treści Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej! Swoje przekonania wzmacnia również przedstawionym w książce fragmentem komentarza ks. Dolindo Ruotolo do Apokalipsy św. Jana.

Książka jest też świadectwem osobistej przemiany duchowej.