Powrót na poprzednią stronę

Wydarzenia Nowego Testamentu. Nauczanie Jezusa

Wydarzenia Nowego Testamentu. Nauczanie Jezusa

Natalia Ginalska, Anna Wiśnicka

Wydawnictwo Sfinks Częstochowa 2017

ISBN: 9788380770461
format: 205x285, stron: 16, oprawa: miękka

INDEKS: SFS0015B51164

Cena: 6,00 zł

Rajski ogród, barwne i różnorodne zwierzęta wchodzące do Arki Noego, piękny pałac Salomona, a nade wszystko życie i nauczanie Jezusa, to kilka ze scen, które możecie poznać. Razem z Kolorowankami biblijnymi zobaczycie, jak wyglądał świat w czasach biblijnych oraz dowiecie się, jakie nauki zawiera Pismo Święte. Kolorując obrazki i przyklejając dołączone naklejki, rozpoczniecie fascynującą i kolorową podróż po świecie Biblii. Bawcie się i uczcie!

Kolorowanki biblijne są również rewelacyjną pomocą w wychowaniu dzieci. Dzięki nim najmłodsi poznają sceny przedstawione w księgach Starego i Nowego Testamentu.

Dołączone do każdego obrazka opisy wyjaśnią dzieciom znaczenie przedstawionej sceny, a kolorowe naklejki dostarczą dodatkowej radości płynącej z kolorowania i uczenia się. „Kolorowanki biblijne” to seria sześciu zeszytów przedstawiających sceny biblijne począwszy od stworzenia świata. Pierwsze trzy zeszyty obrazują wydarzenia ze Starego Testamentu, kolejne trzy pokazują wydarzenia z Nowego Testamentu.

Kolorowanki biblijne to niezwykła wędrówka śladami Biblii, uczą i w inteligentny sposób bawią dzieci.

 

Inne pozycje autorów dostępne w księgarni

Natalia Ginalska

Anna Wiśnicka