Okładka %

Introwertyzm. Cicha moc

Karin Ackermann-Stoletzky Wydawnictwo: Wydawnictwo Polskiej Prowincji Dominikanów "W drodze" Dział: Psychologia Format: 145x205 Stron: 224 Oprawa: miękka ISBN: 9788379062720 INDEKS: WDR0871B51847
34,90 zł 33,00 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 33,00 zł
Darmowa dostawa od 150 zł Paczkomaty 10 zł Poczta Polska 15 zł Za pobraniem 15 zł

Opis

Przeraża cię perspektywa spędzenia wieczoru wśród ludzi, których słabo znasz? Czujesz się przytłoczony, gdy musisz publicznie przemawiać? Wolisz obserwować w milczeniu? Nie martw się, wszystko z tobą w porządku – prawdopodobnie jesteś introwertykiem.
Introwertyk rzadko zabiera głos w rozmowie, wydaje się wycofany i niezainteresowany, a czasami nawet zarozumiały. Jednak to wrażenie jest dalekie od tego, co naprawdę dzieje się w jego wnętrzu. Karin Ackermann-Stoletzky podpowiada introwertykom jak poznać siebie, by w pełni wykorzystać mocne strony swojej osobowości. Proponuje praktyczne ćwiczenia, które pomogą uświadomić sobie moc cichej siły. Tłumaczy na czym polegają różnice między osobowością introwertyczną a ekstrawertyczną, także w kontekście relacji z Bogiem.

Karin Ackermann- Stoletzky - (ur. 1958) pedagog, dyplomowany pracownik socjalny, coach z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem. Pracuje z grupami oraz indywidualnie. Wspiera swoich klientów przy rozpoznawaniu własnej osobowości i towarzyszy im w rozwiązywaniu trudności. Zajmuje się również duszpasterstwem osób chorych w szpitalach.