Okładka

Pogotowie teologiczne

Wojciech Surówka OP Wydawnictwo: Wydawnictwo Polskiej Prowincji Dominikanów "W drodze" Dział: Teologia Format: 130x205 Stron: 272 Oprawa: miękka ISBN: 9788379065233 INDEKS: WDR0979B56474
39,90 zł
Darmowa dostawa od 150 zł Paczkomaty 10 zł Poczta Polska 15 zł Za pobraniem 15 zł

Opis

Po co chodzimy do Kościoła? Czy Jezus wiedział, że jest Bogiem? Dlaczego liczymy grzechy? Czy zawsze powinniśmy przebaczać? Czy istnieje powołanie do samotności? – te pytania nurtują niejednego z nas.
Pogotowie teologiczne to książka, w której Wojciech Surówka OP wyjaśnia wątpliwości i rozstrzyga dylematy ludzi wierzących. Jest przekonany, że każdy katolik powinien dobrze znać nauczanie Kościoła, nie tylko po to, by czuć się pewniej we współczesnym, raczej niereligijnym świecie, ale przede wszystkim dlatego, że zawarte w tej książce informacje pozwalają lepiej zrozumieć i głębiej przeżywać wiarę.
Pogotowie teologiczne to książka, która powstała z odpowiedzi na pytania czytelników miesięcznika „W drodze”. Wojciech Surówka OP jest autorem stałej rubryki „Pytania w drodze”, w której stara się odpowiadać na współczesne dylematy i pytania ludzi wierzących. Posługuje się przy tym Katechizmem Kościoła katolickiego, pisząc niejako do niego odpowiedni komentarz.
W skrócie:
• to książka, w której Wojciech Surówka OP wyjaśnia wątpliwości i rozstrzyga dylematy ludzi wierzących,
• niezbędnik lepszego i głębszego przeżywania wiary,
• pomoc w przyjęciu prawdziwej nauki chrześcijan,
odpowiedzi na liczne pytania o wiarę katolicką,
• zbiór informacji, które pozwalają dostrzec i zrozumieć prawdę,
• całość składa się z 3 części, obejmujących 37 rozdziałów.

Inne pozycje - Wojciech Surówka OP

Okładka %
Wojciech Surówka OP
29,90 zł 28,50 zł
Okładka
Wojciech Surówka OP
29,00 zł