Powrót na poprzednią stronę

Adwentownik. Przewodnik adwentowy z rozważaniami dla dzieci

Adwentownik. Przewodnik adwentowy z rozważaniami dla dzieci

Wydawnictwo Limtech 2022

format: 210x150, stron: 36

INDEKS: LIC0001B58425

Cena: 31,00 zł – brak w sprzedaży (informacja: kmt@kmt.pl)

Adwent to szczególny okres w roku – radosne oczekiwanie na Boże Narodzenie. Ten przewodnik adwentowy pokazuje piękno i głęboki duchowy wymiar Adwentu. Ma pomóc radośnie, rodzinnie i co najważniejsze - duchowo - przeżyć Adwent, pokazać jego bogactwo, odkryć ciekawostki, a także poprzez codzienne zadania dla dzieci (a jednocześnie dla rodziców) sprzyjać dobremu przygotowaniu się do Bożego Narodzenia.
Przeznaczony jest dla dzieci od 3 do ok. 11 roku życia oraz dla całych rodzin do wspólnego przeżywania adwentowego oczekiwania.

Adwentownik to:

zaproszenie do rodzinnego, duchowego przeżywania adwentu;
aż dwie niespodzianki – szopka (z podstawką) do kolorowania na każdy dzień oraz dekoracyjne pierniczki do wycięcia na wigilijny stół;
tegoroczna grafika okładkowa nawiązuje do betlejemskich domków; będą się one pojawiać codziennie – dla uważnych zagadka: co się w nich zmienia?; autorska formuła - pomysł "z życia wzięty" pewnej wielodzietnej mamy; religijny charakter publikacji, na każdy dzień: nowa ciekawostka adwentowa, inspirujące wyzwanie oraz licznik i data.
Adwentownik to również nowoczesna szata graficzna i poręczny format - można go ustawić w kuchni, jadalni, salonie, czyli wszędzie tam, gdzie spotyka się rodzina!

 

Kategorie

Książki / Kościół Katolicki / Adwent