Okładka

O ważnych Rzeczach cz. 3. Ku jedności

Patrycja Hurlak Wydawnictwo: Wydawnictwo Salwator Dział: Teologia Format: 130x190 Stron: 114 Oprawa: miękka ISBN: 9788375808872 INDEKS: SAW0948B59155
19,40 zł
Darmowa dostawa od 150 zł Paczkomaty 10 zł Poczta Polska 15 zł Za pobraniem 15 zł

Opis

"Czytelnym wyznacznikiem zgromadzonych tu rozmyślań jest nauka Kościoła wyrażona między innymi w Katechizmie Kościoła katolickiego i w komentarzach teologicznych. Autorka czerpie bowiem z różnych źródeł i z własnych doświadczeń religijnych. Na różne też sposoby opowiada o swoich duchowych przeżyciach, na różne sposoby wyraża swoją modlitwę i trwanie przy Bogu. Tematyka rozważań Patrycji Hurlak jest bogata i różnorodna. Każdy czytelnik to zauważy i zapewne znajdzie coś interesującego dla siebie, do czego chętnie będzie powracał. Tę tematykę można streścić w kilku słowach: radykalizm ewangeliczny, bezkompromisowe naśladowanie Chrystusa, wiara konsekwentna, jedność w Panu i między wiernymi, sakramenty święte.

... Niniejsze rozważania są więc rodzajem rachunku sumienia dla wierzącego XXI wieku. Apelują o ciągły powrót do źródła wiary, którym jest Jezus Chrystus. Ale są one również poniekąd perykopą o odcieniach mistyki, zapraszają bowiem tych, którzy już wierzą, do wiary pogłębionej, jeszcze bardziej wewnętrznej. Wiara nie sprawia, że wszystko jest łatwe… Sprawia, że wszystko jest możliwe.
Dla kogoś, kto zaufa. Kto podejmuje wysiłek.
W Nim zakwitnie.
Pozwolisz?
Życzę wszystkim czytelnikom, by lektura tego szerokiego spektrum tematów pomogła im na nowo odkryć głębię wiary, odkryć Boga życia, zachęcić do dawania świadectwa, a przede wszystkim z dziecięcą ufnością powierzyć się w codzienności życia pełnemu miłości Bożemu prowadzeniu. Wierzę, że po życzliwym przyjęciu poprzednich tomów i ten okaże się dla Państwa równie wartościowy i ciekawy. Zapraszam do lektury".

bp Krzysztof Włodarczyk

Inne pozycje - Patrycja Hurlak

Okładka
Patrycja Hurlak
29,90 zł
40,00 zł
13,50 zł
Okładka
Patrycja Hurlak
39,90 zł