Okładka

Zapiski z Ghany

abp Henryk M. Jagodziński Wydawnictwo: APOSTOLICUM - Wydawnictwo Ks. Pallotynów Dział: Podróże Format: 130x190 Stron: 224 Oprawa: twarda ISBN: 9788379192571 INDEKS: APO0665B59376
45,00 zł
Darmowa dostawa od 150 zł Paczkomaty 10 zł Poczta Polska 15 zł Za pobraniem 15 zł

Opis

Zapiski z Ghany stanowią ciąg dalszy książki Ghana. Paradise Country. Tym razem wędrujemy przez „rajski kraj”, towarzysząc posłudze biskupiej Nuncjusza Apostolskiego, której fundament stanowi głoszenie Ewangelii Chrystusa. A głosić trzeba Jezusa – całemu światu! W Europie, Indiach i Ghanie (posłużmy się biografią naszego Arcybiskupa). Należy każdego dnia stawać się radosnym świadkiem Jezusa, pamiętając o tym, że jesteśmy powołani do wielkiej misji. Do służby, w której najważniejszy jest Chrystus i Jego Ewangelia. Jesteśmy posłani do ludzi, dla których zawsze najważniejszy jest głód Boga.

Niezależnie od długości i szerokości geograficznej i od czasu, w którym przychodzi nam żyć, zawsze najistotniejsza jest tęsknota za Bogiem. I właśnie o tym na afrykańskiej ziemi przypomina posługa Arcybiskupa Nuncjusza Henryka Jagodzińskiego, wierna papieskiemu przesłaniu: Człowiek pragnie czegoś większego. Odczuwa głód wielkiej miłości, nieskończonego ukojenia, głód Boga. Jeśli nie zostanie on zaspokojony, człowiek na dłuższą metę nie może żyć, bo nie znajduje odpowiedzi na to, co najbardziej istotne (Benedykt XVI).

ks. Stefan Radziszewski

Inne pozycje - abp Henryk M. Jagodziński

Okładka %
abp Henryk M. Jagodziński
69,00 zł 64,00 zł
Okładka
abp Henryk M. Jagodziński
30,00 zł
Okładka
abp Henryk M. Jagodziński
25,00 zł
Okładka
abp Henryk M. Jagodziński
25,00 zł
Okładka
abp Henryk M. Jagodziński
20,00 zł